Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
vítejte u zpravodaje společnosti HOPPE. Zde budete – pravidelně každé tři měsíce – informováni o klice pro vás. Neboť vývoj našich produktů pokračuje stále dál. Ať už inovativní technologie nebo exkluzivní design – s naším zpravodajem budete vždy dobře informovaní.
 
  • Klika pro Vás. Vyrobeno v Evropě
  • V bezpečí domova – masivní ochrana dnem i nocí
  • SecuSignal® – pouhé otevírání a zavírání je už minulostí
  • Veletrh FENSTERBAU FRONTALE 2016
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Klika pro Vás. Vyrobeno v Evropě
HOPPESpolečnost HOPPE je skupina s mezinárodní působností. Vyrábíme systémy kování z hliníku, ušlechtilé oceli, mosazi a plastu – vždy k poznání podle ochrané známky HOPPE! Šest našich výrobních závodů se nachází v Evropě, a sice v Německu, Itálii a České republice, další závod je v USA. Všechny naše evropské závody jsou certifikovány podle evropských norem kvality (DIN EN 9001:2008) a environmentálního managementu (DIN EN ISO 14001:2009). Kliky pro vás značky HOPPE vyrábíme na základě nejmodernějších technologií – na výrobní ploše o rozloze téměř 119 000 čtverečních metrů!
 
      
2V bezpečí domova – masivní ochrana dnem i nocí
SchildgarniturDobré technické zabezpečení zabrání téměř polovině všech pokusů o vloupání. Takovým viditelným zabezpečením je bezpečnostní kování HOPPE pro vchodové dveře do domu a bytu. Chrání zámek a vložku před bezprostředními mechanickými útoky a účinným způsobem brání násilnému odvrtání profilové cylindrické vložky. Bezpečnostní kování HOPPE splňuje specifické požadavky normy EN1906 pro všechny bezpečnostní třídy. Kromě toho nabízí rozmanité konstrukční možnosti: Hranaté nebo kulaté ochranné rozety lze například kombinovat s madlem, koulí nebo klikou z naší široké nabídky a dokonale přizpůsobit designu kování interiérových dveří. Rovněž vratná pružina je samozřejmě součástí standardní výbavy.
 
      
3SecuSignal® – pouhé otevírání a zavírání je už minulostí
SecuSignalNaše okenní kliky umí mnohem víc než jen otevírat a zavírat okna. Kliky SecuSignal® například vysílají rádiový signál, když jsou v pohybu. A sice díky energii, která vzniká sama z tohoto pohybu – zcela bez potřeby baterií a bez nároků na údržbu! V rámci systému Smart Home se může tento rádiový signál stát ústřední informací, mimo jiné tehdy, když má být efektivně řízeno topení. Praktické okenní kliky s rádiovým vysílačem jsou nyní navíc mnohem kompaktnější: Velmi malá základní deska umožňuje zcela skrýt rádiový přijímač pod kryt rozety. Nově dodáváme okenní kliky s rádiovým vysílačem SecuSignal®modelové řady Toulon a Atlanta a velmi brzy přijdou na trh i zamykatelné varianty se speciálním atributem Secu100® + Secustik®.
 
      
4Veletrh FENSTERBAU FRONTALE 2016
FENSTERBAU FRONTALEV polovině března 2016 se v Norimberku konal veletrh FENSTERBAU FRONTALE – přední světový veletrh oken, dveří a fasád. Jako vždy jsme využili příležitosti a představili mezinárodnímu publiku technologické novinky a nové produkty značky HOPPE. Jedním z našich hlavních témat na veletrhu bylo kování HOPPE s integrovanou čtečkou prstů, nová série okenních klik Austin s atraktivními plochými rozetami, okenní kliky s rádiovým vysílačem SecuSignal® jako komfortní součásti systému Smart Home a spojení nástrčné kliky Sertos®, které zaujalo pozornost snadnou montáží a současně extrémní zatížitelností. Na 110 000 návštěvníků se v Norimberku informovalo o novinkách z našeho oboru, přičemž i nadále převládali zahraniční hosté. Pro společnost HOPPE byla struktura návštěvníků ideální, protože jsme mohli oslovit řadu našich zákazníků. Velmi nás těšilo, že jsme se s Vámi mohli setkat osobně!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů