Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
ve druhém vydání našeho newsletteru se dozvíte, jak pohodlně otevřít vchodové dveře prstem, jak pomocí hranatých nebo plochých rozet docílíte atraktivní design a jak můžete snížit Vaše skladovací náklady s naším variabilním čtyřhranem. Mnoho zábavy při čtení!
 
  • Jednoduše a bezpečně – Klika pro Vás se senzorem pro otisk prstu
  • Trend - hranaté rozety: na výběr ze tří sérií!
  • Série Austin: moderní design - osvědčená technika
  • Sedí! Okenní kliky se čtyřhranem VarioFit®
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Jednoduše a bezpečně - Klika pro Vás se senzorem pro otisk prstu
Schutzbeschlag FingerscannerNově se na trhu objevuje kování HOPPE se senzorem pro otisk prstu pro vchodové dveře: HOPPE zde integruje prvek snímače prstu od společnosti Idencom, která má v této oblasti na trhu vedoucí postavení, přímo do hranatého tyčového madla a do knoflíku vchodových dveří - obzvláště komfortní způsob vstupní kontroly bez použití klíčů, u kterého se odemykání a otevírání spojí v jeden jediný pohyb. Dveřní knoflík se snímačem prstu - jako bezpečnostní kování nebo v kombinaci s rozetou - nabízí mimochodem jenom HOPPE! Použité snímače se obsluhují zcela jednoduše a dokonce jsou spolehlivé i při extrémních klimatických podmínkách. Pro zpracovatele je montáž bezproblémová: na dveřích není nutné žádné dodatečné vyfrézování, je přiveden pouze kabel k motoru zámku. Osvědčený system upevnění madla HOPPE může být použit běžným způsobem.
 
      
2Trend - hranaté rozety: na výběr ze tří sérií!
Serie HoustonHOPPE nabízí oblíbený desing s výrazně hranatými rozetami hned ve třech sériích: Houston, Los Angeles a Dallas. U prvních dvou sérií se jedná o interiérové kování z vysoce kvalitní mosazi, u série Dallas se můžete rozhodnout mezi mosazí, nerezí a hliníkem. Tento přímočarý design je vybaven technikou QuickFit, která usnadňuje montáž. Na toto kování se samozřejmě vztahuje 10-ti letá záruka mechanické funkčnosti. Obzvláště přesvědčivé: Na všechny mosazné modely těchto sérií se vztahuje mimo jiné záruka na povrchovou úpravu Resista® proti poškrabání.
 
      
3Série Austin: moderní design - osvědčená technika
Serie AustinTaké pro okenní kliky jsou nyní k dostání ploché rozety: se sérií Austin nabízí HOPPE povedený design hranaté okenní kliky s jen 3 milimetry plochou rozetou. Toto moderní provedení je k dostání ve čtyrech různých variantách - s a bez techniky Secustik®, popř. v uzamykatelném provedení se Secu100®, tyto osvědčené techniky přidávají sérii Austin na zajímavosti. Provedení bez techniky Secustik® může být jednoduše použito při výměne okenní kliky a představuje tímto jedinečnou výhodu v renovační oblasti. Modely s technikou Secustik® disponují čtyřhranem VarioFit®, v HOPPE vyvinutým variabilním čtyřhranem, o kterém se můžete více dočíst níže.
 
      
4Sedí! Okenní kliky se čtyřhranem VarioFit®
Serie New York VarioFitV HOPPE vyvinutá a patentovana technika VarioFit® pro okenní kliky umožňuje flexibilní využití klik na oknech s různými profily. Integrovaná tlačná pružina v krčku kliky se postará o bezstupňové přizpůsobení délky čtyřhranu na různé hloubky okenních profilů - takto lze překlenout až 10 mm. Okenní klika se variabilním čtyřhranem VarioFit® může tedy nahradit celou řadu okenních klik s různými pevnými délkami čtyřhranů a tím znatelně zredukovat náklady na skladování a manipulaci. VarioFit® lze obdržet v mnohých modelech okenních klik s technikou Secustik®, která představuje základní bezpečnost proti vloupání, stále častěji je VarioFit® uplatňován také u uzamykatelných variant modelů okenních klik. Samozřejmě jsou okenní kliky HOPPE se čtyřhranem VarioFit® přezkoušeny podle RAL a vztahuje se na ně 10-ti letá záruka mechanické funkčnosti.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů