Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
okenní kliky a dveřní kování HOPPE mohou v mnoha oblastech přispět k bezpečnosti: Chrání před vloupáním a dokonce i před původci nemocí. A přitom všem vypadají ještě neskutečně dobře! Přesvědčte se - příjemnou zábavu při čtení!
 
  • Moderní pohled na vchodové dveře: Ploché nerezové bezpečnostní rozety
  • Purismus v detailu – Minirozety od HOPPE
  • SecuSan®: Informujte se na webu!
  • SecuSelect® – Silná ochrana oken
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Moderní pohled na vchodové dveře: Ploché nerezové bezpečnostní rozety
flache Schutzrosetten HOPPEHOPPE má nyní v programu atraktivní novinku pro vchodové dveře: ploché nerezové bezpečnostní rozety řady duraplus®. Výjimečné jsou díky přesnému a skoro kompletnímu zapuštění do vchodových dveří a spolu s nerezovým madlem HOPPE vytvářejí velmi moderní dojem. Důležitým charakteristickým rysem je samozřejmě ochrana proti vloupání: cylindrická vložka je díky svému překrytí a zapuštěnému provedení optimálně chráněna před pokusy o vloupání. Doplňkově jsou do sortimentu zařazena přezkoušená provedení s ocelovou podkonstrukcí (třída bezpečnosti ES1, popř. SK2). Samozřejmě se na ploché nerezové bezpečnostní rozety vyrobené v Evropě vztahuje u HOPPE běžná 10-tiletá garance mechanické funkčnosti.
 
      
2Purismus v detailu – Minirozety od HOPPE
Mini-RosetteMinirozety představují dveřní kliky zcela v novém světle! Díky radikálnímu zredukování velikosti a tvaru jsou na dveřích už jen těžko postřehnutelné - samostná klika tak vystupuje silněji do popředí, a tím vzniká zcela nová souhra kliky a dveří. Garnitury s minirozetami jsou k dostání v nerezovém provedení a mosazné s povrchovou úpravou Resista®, na kterou se vztahuje 10-tiletá záruka. Garnitury se skládají z páru klik s vhodnou klikovou rozetou. V případě potřeby lze doplnit i klíčové rozety, které jsou také k dispozici ve speciální variantě pro koupelnové dveře. Minirozety jsou vybaveny osvědčenou technikou Quick-Fit® a dají se tak rychle a zcela bez nářadí namontovat. Díky své kompaktní formě jsou velice vhodné pro profilové a skleněné dveře.
 
      
3SecuSan® – Nový standard hygieny
SecuSanJe Vám známo, že si přes dveřní kliku podáváte ruce s tisíci neznámými lidmi? SecuSan® je antimikrobiální povrchová úprava pro dveřní a okenní kliky. Chrání především tam, kde se potkává velké množství lidí - např. mateřské školky, školy, nemocnice nebo zařízení s pečovatelskou službou. Nezávislé laboratorní a praktické testy potvrdily, že je SecuSan® velice účinný. Kromě toho nevyžaduje tato povrchová úprava žádnou údržbu a ani se neopotřebovává, což je pro použití ve veřejných budovách velice zajímavé. Více se o tématu SecuSan® můžete dozvědět na naší internetové stránce http://secusan.com/cz/. Zde naleznete spoustu informací k našim antimikrobielně působícím klikám. Navštivte tyto stránky!
 
      
4SecuSelect® – Silná ochrana oken
SecuSelectStejně jak tomu bylo dříve se i dnes většina zlodějů dostává dovnitř do domů skrz okna. Přičemž mnohé pachatele neodradí uzamčená okenní klika a vynaloží veškerou svou snahu k překonání zámku násilím. Okenní klika HOPPE SecuSelect® nabízí v tomto případě speciální bezpečnostní funkci: Neboť zde není uzamykatelná cylindrická vložka součástí kliky, ale součástí rozety. Pokud se tedy zloději doopravdy podaří kliku ukroutit, zůstane rozeta na okenním profilu a okno tak zůstává i nadále bezpečně zamčené. Okenní kliky SecuSelect® jsou kromě toho vybavené také funkcemi Secu100® + Secustik®, přezkoušeny podle RAL100 a tím použitelné pro bezpečnostní třídy RC1 až RC6. Díky technice Quick-Fit® se mohou využít dokonce i ty modely klik, které jsou jinak výlučně používány pro interiérové dveře. Další dva optické plusové body: červík odpadá a tvar kliky není rušen zamykací cylindrickou vložkou.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů