Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
okenní kliky HOPPE umí možná více než si myslíte: nabízejí kontrolu a komfort pro okna s funkcí TBT, vysílají radiové signály, pokud je s nimi manipulováno - a chrání proti vniknutí!
 
  • Zvýšená kontrola: okenní kliky TBT
  • Více bezpečí na okně
  • SecuSignal® - Jen otvírání a zavírání je minulostí
  • Přejeme Vám krásné svátky - a rádi Vás v novém roce přivítáme na BAU 2017!
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Zvýšená kontrola: okenní kliky TBT
SecuTBTExistuje mnoho možností, jak si zabezpečit svá okna různými ochrannými funkcemi, aby se zabránilo neoprávněnému otevření a aby se stížilo násilnému vniknutí zvenku. Zvláštní technika je funkce TBT (= Tilt before Turn = CZ „vyklopení před otevřením“): nejdříve dojde k vyklopení, poté k úplnému otevření. Dodatečně může být klika v poloze vykopeno uzamčena klíčem. Další otočení klikou do pozice otevřeno je možné teprve po odemčení. Okna s funkcí TBT mají zamezit nekontrolované manipulaci zevnitř a klasicky se proto využívají ve veřejných budovách. HOPPE nabízí různé modely klik pro okna s TBT-funkcí, standardní verzi TBT1 a verzi SecuTBT® s dodatečnou technikou automatického zablokování a obsluhou obouruč.
 
      
2Více bezpečí na okně
SecuSelectPočet a způsob vniknutí v celé Evropě hovoří samo za sebe: zvláště okna a balkónové dveře jsou často nedostatečně chráněny před pokusy vloupání. Okenní kliky HOPPE jsou vybaveny různými zabezpečovacími funkcemi, které zabraňují běžným metodám vniknutí: uzamčená okenní klika se Secu100®+ Secustik® odolá odtrhnutí nebo ukroucení až o síle 100Nm. Kromě toho chrání patentovaná technika Secustik® neuzamčené okno před dalším způsobem vniknutí: u tohoto způsobu je okenní kování zvenku posunuto tak, že se okenní klika otočí do polohy otevřeno. Také kliky s novým speciálním atributen SecuSelect® jsou k dostání s touto kombinací zabzpečovacích technik - díky umístění zamykací vložky v rozetě, zůstává okno uzamčené i tehdy, pokud se lupiči při pokusu o vloupání povede ukroutit okenní kliku. Velice těžké je to pro pachatele také ve chvíli, kdy narazí na uzamykatelnou okenní kliku Secu200®: tyto odolávají síle 200 Nm - také poté, pokud dojde k pokusu o vypáčení kliky přes vyvrtaný otvor pod rozetou.
 
      
3SecuSignal® - Jen otevírání a zavírání je minulostí
SecuSignalNaše okenní kliky umí mnohem více, než jen otvírat a zavírat okno. Okenní kliky SecuSignal® např. vysílají radiový signál, když je s nimi manipulováno. A to díky energii, která vzniká sama z tohoto pohybu - zcela bez baterií a bez údržby! V rámci systému smart home se může tento radiový signál stát ústřední informací, mimo jiné i tehdy, když má být efektivně řízeno topení: jestliže klika vyšle signál, že je okno otevřené, může být například automaticky ztlumeno topení. Menší deska vysílače mimo jiné také umožňuje zcela schovat radiový vysílač do plně zakryté rozety, takže okenní klika tím získává kompaktnější design. Tyto nově vytvořené okenní kliky s radiovým vysílačem SecuSignal® nyní dodaváme v modelech Toulon a Atlanta - na vyžádání také uzamykatelné varianty s technikou zajišťující ochranu proti vloupání Secu100® + Secustik®.
 
      
4Přejeme Vám krásné svátky - a rádi Vás v novém roce přivítáme na BAU 2017!
HOPPENa konci tohoto roku bychom Vám chtěli srdečně poděkovat za Váš zájem o náš newsletter - těšíme se, že Vás i v roce 2017 budeme informovat o zajímavostech týkající se kliky pro Vás. Do té doby přejeme Vám a Vašim rodinám krásné svátky a šťastný nový rok! A nezapomeňte: ihned po svátcích klepe na dveře nové BAU! Jeden z největších veletrhů pro architekturu, materiály a systémy se koná od 16. do 21. ledna 2017 na Mnichovském výstavišti. HOPPE najdete jako obvykle v hale B4, na stánku 339. Těšíme se na Vaši návštěvu!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů