Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes Vám mimo jiné představíme naši antimikrobiálně působící povrchovou úpravu SecuSan®, která nastavuje nové standardy hygieny. Kromě toho se něco dozvíte o značkové kvalitě HOPPE – vyrobené v Evropě! Příjemnou zábavu při čtení!
 
  • SecuSan® – nový standard hygieny
  • Klika pro Vás. Vyrobeno v Evropě.
  • Montážní modul s rozetou: méně dílů – méně úsilí
  • Webová stránka HOPPE nyní k dispozici také v českém jazyce!
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1SecuSan® – nový standard hygieny
SecuSanNa naší nové internetové stránce SecuSan® se můžete dozvědět více o tomto důležitém tématu: SecuSan® je speciální povrchová úprava pro dveřní a okenní kliky, která okamžitě a trvale potlačuje mikrobiální růst. Tímto jsme vyvinuli řešení, které nabízí aktivní ochranu přímo tam, kde je nezbytně potřeba – např. na klinikách, v pečovatelských zařízeních, školách a školkách nebo v průmyslu. Proto jsou kliky s povrchovou úpravou SecuSan® užívány ve stále více hygienicky náročných zařízeních: naposledy například v mezinárodní renomované oční klinice ve švýcarském Neuchâtel, ale také v Německu – v několikrát oceněném pečovatelském zařízení nebo ve vysoce moderní průmyslové budově. Zajímavé je ale také to, že tento nový povrch je zcela bezúdržbový a neopotřebovává se, a díky tomu je ideální pro použití na objektech. Že je přitom všem SecuSan® ještě vysoce účinný, potvrdily nezávislé laboratorní a praktické testy.
 
      
2Klika pro Vás. Vyrobeno v Evropě.
Hergestellt in EUHOPPE je celosvětově působící společnost s více jak 2.600 zaměstnanci. Vyrábíme okenní a dveřní kliky z hliníku, ušlechtilé oceli, mosazi a umělé hmoty – vždy rozpoznatelné podle značky HOPPE! Na všechny naše produkty se vztahuje 10-ti letá záruka mechanické funkčnosti. Šest našich výrobních závodů se nachází v Evropě, a to v Německu, Itálii a Čechách (další výroba probíhá v USA, a to především pro severoamerický trh). Všechny naše evropské závody jsou certifikovány podle evropských standardů kvality (DIN EN 9001:2008) a životního prostředí (DIN EN ISO 14001:2009). Kliku pro Vás od HOPPE vyrábíme za pomoci nejmodernějších technologií – na 119.000 m2 výrobní plochy a na více jak 350.000 m2 podnikových pozemcích.
 
      
3Montážní modul s rozetou: méně dílů – méně úsilí
Rosetten-MontagemodulMontáž polovičních garnitur HOPPE na vnitřní stranu vchodových dveří bude o něco rychlejší a jednodušší! Neboť tento jedinečný montážní modul s rozetou spojuje rozetovou podkonstrukci, sadu vratných pružin a plný čtyřhran HOPPE do jedné kompaktní jednotky. A méně jednotlivých součástek znamená samozřejmě také méně ručních úkonů! Díky integrované sadě vratných pružin lze modul použít jako pravo- nebo levostranný. Mimo to podpírá pružinu zámku při vrácení kliky do vodorovné polohy. Použití ocelových podpůrných noků zabraňuje protáčení podkonstrukce rozety a zaručuje tím trvale vysokou stabilitu. Montážní modul s rozetou lze použít jak na dřevěných, tak i na hliníkových a plastových domovních dveřích.
A také: montážní modul s rozetou HOPPE je k dostání také v hranatém provedení – vhodný k hranatým polovičním garniturám, což jen potvrzuje pokračující trend hranatých tvarů.
 
      
4Webová stránka HOPPE nyní k dispozici také v českém jazyce!
HOPPENaše webové stránky “www.hoppe.com” jsou nyní online také v českém jazyce. Naleznete zde, kromě zajímavých informací o naší společnosti, podrobné informace o našich technických řešeních a normách, které jsou jejich základem. Mimo jiné si v našem produktovém katalogu můžete prohlédnout široký sortiment výrobků HOPPE. Podívejte se ihned!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů