Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
SecuSignal
Dobrý den,
 
dnes se dozvíte, jak Vás dveřní a okenní kliky HOPPE mohou v době dovolených ochránit před vloupáním! Kromě jiného Vám představíme naše řešení SecuSignal® pro Smart Home systémy a kování se senzorem pro otisk prstu pro zvláště jednoduchou vstupní kontrolu bez klíčů, která je ale zároveň velmi bezpečná.
 
  • Doba dovolených = doba vloupání. Správné kliky chrání!
  • SecuSignal® – jen otevírání a zavírání je minulostí
  • Jednoduše a bezpečně – klika pro Vás se senzorem pro otisk prstu
  • Quick-FitPlus – méně je více
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Doba dovolených = doba vloupání. Správné kliky chrání!
SicherheitPodle kriminálních statistik dosáhl počet vloupání po celé Evropě znepokojivě vysoké úrovně. Právě probíhající dobu dovolených si ale i tak můžete užít bez starostí: se správným zabezpečením Vašeho domova. Toto potvrzuje fakt, že ochota investovat do smysluplných zabezpečovacích prvků stoupá. Neboť díky dobře zajištěným vchodovým dveřím a oknům ztroskotá většina pokusů o vloupání. Bezpečnostní kování HOPPE představuje viditelné zabezpečení pro venkovní a bytové vchodové dveře. Chrání zámek a cylindrickou vložku proti mechanickým útokům a účinným způsobem zabraňuje násilnému odvrtání profilové cylindrické vložky. Také na oknech, která jsou nejčastějším místem vloupání do domů, mohou správné kliky výrazně přispět k ochraně. Např. okenní klika HOPPE s technikou Secu100® + Secustik® odolá pokusu o vloupání až o síle 100 Nm!
 
Na naší nové webové stránce www.v-bezpeci-domova.com se dozvíte mnoho dalších informací!
 
      
2SecuSignal® – jen otevírání a zavírání je minulostí
SecuSignalNaše okenní kliky umí mnohem víc než jen otevírat a zavírat okna. Kliky SecuSignal® například vysílají rádiový signál, když jsou v pohybu. A sice díky energii, která vzniká sama z tohoto pohybu – zcela bez potřeby baterií a bez nároků na údržbu! V rámci systému Smart Home se může tento rádiový signál stát ústřední informací, mimo jiné tehdy, když má být efektivně řízeno topení: Když okenní klika vysílá, že je okno otevřené, může dojít automaticky ke ztlumení topení. Rádiový vysílač zcela zmizí pod krytem rozety, takže klika působí mnohem kompaktnějším designem. Okenní kliky s rádiovým vysílačem SecuSignal® jsou nyní k dostání v sériích Toulon, Atlanta a Amsterdam - okenní kliku série Touloun a Atlanta můžeme na přání vyhotovit také v uzamykatelné variantě se zabezpečovací technikou Secu100® + Secustik®.
 
      
3Jendoduše a bezpečně – klika pro Vás se senzorem pro otisk prstu
FingerscannerJednoduše a bezpečně se ovládají kliky se senzorem pro otisk prstu. Integrujeme prvek snímače prstu od společnosti Idencom, která má v této oblasti na trhu vedoucí postavení, přímo a nenápadně do hranatého tyčového madla a do knoflíku vchodových dveří - obzvláště komfortní způsob vstupní kontroly bez použití klíčů, u kterého se odemykání a otevírání spojí v jeden jediný pohyb. Dveřní knoflík se snímačem prstu - jako bezpečnostní kování nebo v kombinaci s rozetou - nabízí mimochodem jenom HOPPE! Použité snímače se obsluhují zcela jednoduše a dokonce jsou spolehlivé i při extrémních klimatických podmínkách. Také bezpečnost se tímto zvyšuje: již nejsou zapotřebí klíče, které mohou být ukradeny nebo se můžou ztratit. Tento senzor kromě jiného zabraňuje, že na samotném senzoru nezůstane žádný otisk prstu – nelze si tedy pořídit nepovolenou kopii. Další výhodou, v tomto případě pro zpracovatele je bezproblémová montáž. Na dveřích není nutné žádné dodatečné vyfrézování, je přiveden pouze kabel k motoru zámku. Osvědčený systém upevnění madla HOPPE může být použit běžným způsobem.
 
 » Více informací naleznete na
 
      
4Quick-FitPlus – méně je více
SchnellstiftPlusHOPPE-Quick-FitPlus představuje další vývoj inovačního spojení pomocí HOPPE Quick-Fit. Nejen dveřní kliky, ale také atraktivní hranaté a oválné ploché rozety lze přitom montovat snadno, rychle a skoro bez nářadí. Na připravené dveře se upevní rozety pod kliku opatřené průchozími noky a pouze se spojí dveřní kliky – a je hotovo! Na výběr je ze dvanácti modelů – všechny Vás přesvědčí svými plochými klikovými a klíčovými rozetami, jakoži i atraktivními tvary klik. Samozřejmě také pro garnitury s technikou Quick-FitPlus poskytuje společnost HOPPE 10-ti-letou záruku mechanické funkčnosti.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů