Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes se dozvíte něco o tom, jak bezpečná mohou být okna s různými okenními klikami a vchodové dveře s designovými bezpečnostními rozetami HOPPE. Kromě toho Vám představíme řešení dveřních a okenních klik, které mohou přispět k hygienické bezpečnosti: antimikrobielně působící a klinicky testovaný povrch SecuSan®. Že je toto kování k dostání také ve spojení s rychle namontovatelným a extrémně zatížitelným spojením nástrčné kliky Sertos®, dělá toto kování ještě atraktivnější. Hodně zábavy u čtění!
 
  • Více bezpečnosti na oknech
  • Sertos®: rychle namontované – extrémně zatížitelné
  • Atraktivní a bezpečné: ploché bezpečnostní rozety pro vchodové dveře
  • SecuSan® – nový hygienický standard
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Více bezpečnosti na oknech
0530S-US952-100NMU tématu bezpečnosti na oknech existují dva aspekty: za prvé by měla být okna chráněna předtím, aby při pokusu o vloupání nešla otevřít zvenku, za druhé aby nemohlo dojít k nechtěnému otevření oken zevnitř, aby se zabránilo pádu malých dětí z okna nebo aby se splnily bezpečnostní požadavky ve veřejných budovách. U HOPPE naleznete celou řadu certifikovaných řešení, která odpovídají těmto požadavkům a splňují platné normy: např. okenní kliku Atlanta se Secu100® + Secustik® - jednu ze dvou vítězů testu nezávislého německého spotřebitelského institutu – jakož i uzamykatelnou kliku SecuDuplex® s přídavným blokovacím zařízením nebo také těžce otevíratelné KISI2, kde jsou k otevření zapotřebí obě ruce. Pro okna TBT je k dispozici řešení SecuTBT® s automatickým blokováním a manipulací obouruč. Okenní kliky Secu200® odolají síle 200 Nm násilného ukroucení nebo odtržení a technika SecuSelect® nabízí vedle velice vysoké bezpečnosti (zamykací mechanismus je umístěn v rozetě, na místo kliky) také možnost individuálního výběru.
 
      
2Sertos® – rychle namontované, extrémně zatížitelné
SertosObjektové garnitury s technikou Sertos® - se spojením nástrčné kliky s kuličkovou aretací, jsou extrémně zatížitelné: během zkoušek PIVCERTPlus, které prováděl zkušební institut Velbert v Německu, prošlo spojení Sertos® zatížením 1.000.000 (!) zkušebními cykly bez sebemenší omezení funkčnosti. Tímto překračují objektové garnitury čtyřnásobně požadavky normy DIN EN 1906, třídy použití 4! Kromě toho přesvědčují také díky své obzvláště rychlé a jednoduché montáži a demontáži bez speciálních nástrojů – běžný šroubovák je zcela postačující. Základem nové techniky je v HOPPE vyvinutá kuličková aretace v nástrčném spojení. Jak přesně Sertos® funguje, Vám ukáže náš film Sertos®, který již byl několikrát oceněn. Zde se můžete na film Sertos® podívat.
 
      
3Atraktivní a bezpečné – ploché bezpečnostní rozety – a madla se senzorem pro otisk prstu!
E5764AC-52NSB-ZAPloché rozety jsou trend, který pokračuje nyní také na vchodových dveřích: s plochou nerezovou bezpečnostní rozetou v provedení „standardním“ a „bezpečnostním“ (ES 1) Vám můžeme nabídnout atraktivní řešení, které je zapuštěno skoro zároveň s úrovní dveří (rozeta vystupuje pouhé 2 mm). Vložka zámku nevystupuje vůbec a z tohoto důvodu nemůže dojít ani k ulomení ani k ukroucení. Ploché bezpečnostní rozety v provedení ES1 (bezpečnostním) jsou navíc vybaveny ocelovou podkonstrukcí. Tyto ploché bezpečnostní rozety lze optimálně kombinovat s madly s integrovaným senzorem pro otisk prstu. Tato madla nabízejí kromě jiného zvláště komfortní způsob bezklíčové vstupní kontroly: senzory jsou smysluplně ergonomicky integrovány do madla, popř. knoflíku samotného a umožňují tím „odemčení“ a otevření dveří jedním plynulým pohybem ruky. HOPPE využívá senzory pro otisk prstu od výrobce Idencom, který patří mezi vedoucí dodavatele biometrických identifikačních systémů. Lze je velice snadno obsluhovat a spolehlivě fungují i za extrémních podmínek.
 
      
4SecuSan® – nový hygienický standard
SecuSanSecuSan® je speciáílní povrchová úprava dveřních a okenních klik, která okamžitě a trvale potlačuje mikrobiální růst. Tímto jsme vyvinuli řešení, které nabízí aktivní ochranu právě tam, kde je nezbytně třeba – např. na klinikách, v pečovatelských zařízeních nebo v průmyslu. Antimikrobiální povrchová úprava klik SecuSan® je vysoce účinná – což potvrdily nezávislé laboratorní a praktické testy. Účinnost antimikrobiálního povrchu je testována podle norem JIS (japonských průmyslových standardů) Z2801:2000. Přičemž jsou kliky s povrchem SecuSan® zcela bez nároku na údržbu a povrch se neopotřebovává a odpovídají požadavkům dle DIN EN 1906, kategorie užití 3 a 4 – ideální pro použití ve veřejných budovách! Další pozitivum: kliky ve tvaru U a L, tzn. série Amsterdam, Marseille, Paris a Stockholm se dají snáze uchopit – je to plus především pro děti a starší lidi – ve školkách, školách a domovech pro seniory znamenají tudíž dodatečný komfort.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů