Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes bychom Vás chtěli upozornit na náš zcela nový katalog v českém jazyce se sortimentem pro český a slovenský trh. Kromě toho se dozvíte, jak můžete s dveřním kováním HOPPE na vchodových dveřích zvýšit Vaši bezpečnost proti vloupání a také Vám představíme aktuální designový trend, a tím je kování v matné černé barvě! Hodně zábavy při čtení!
 
  • Nový katalog v českém jazyce je tady!
  • Klika pro Vás v matné černé!
  • Více bezpečnosti na vchodových dveřích – bezpečnostní kování HOPPE
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
Se srdečným pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Nový katalog v českém jazyce je tady!
M1558-18K+KV-18KS+KVSKonečně je tady: první katalog v českém jazyce se sortimentem vhodným pro český a slovenský trh, se samostatným ceníkem a s brožurou se základními informacemi o technických řešeních výrobků HOPPE a o příslušných normách. Naleznete zde jak soupravy pro interiérové, tak pro vchodové a profilové dveře, dále pak madla, bezpečnostní kování, okenní kliky, kliky na balkónové, na paralelně odsuvné/sklopné a zdvižně-posuvné dveře a nakonec i doplňkový program. Více naleznete na: https://www.hoppe.com/cz/cs/servis/prodejni-podklady
 
 
      
2Klika pro Vás v matné černé!
1737-843K+KV-843KS+KVSV současné době je vidíte všude kolem: černé dveřní i okenní kliky jsou trendem a samozřejmě je naleznete i v sortimentu HOPPE. Nespočet našich výrobků nabízíme právě v barvě matná černá (F9714M), kromě jiných také oblíbené série Dallas a Toulon. Dále v naší nabídce programu najdete také kování pro interiérové dveře – např. minimalistické rozety nebo elegantní rozetové garnitury a také samozřejmě okenní kliky Secustik® se čtyřhranem VarioFit® nebo i varianty okenních klik s vyšším stupněm zabezpečení Secu100®. Pro balkónové dveře naleznete v našem sortimentu v matné černé také kliky na paralelně odsuvné/sklopné dveře a na zdvižně posuvné dveře.
 
      
3Více bezpečnosti na vchodových dveřích – bezpečnostní kování HOPPE
1810H-3332ZADíky dobrému technickému zabezpečení ztroskotá téměř polovina pokusů o vloupání. Pro vchodové dveře představuje bezpečnostní kování HOPPE viditelné a za daných okolností i odrazující zabezpečení: chrání zámek a cylindrickou vložku proti bezprostředním mechanickým útokům a účinným způsobem brání násilnému odkroucení profilové cylindrické vložky. Skryté šroubení a ochrana cylindrické vložky, např. překrytí cylindrické vložky jsou důležitými prvky pro efektivní ochranu proti vloupání, stejně tak i ocelová ochrana proti navrtání a upevnění ocelovými noky. Na bezpečnostní kování HOPPE se lze spolehnout: je jak interně, tak externě intenzivně testováno a certifikováno podle platných bezpečnostních norem. Více k tomuto tématu naleznete na: www.v-bezpeci-domova.cz
 
      
4Přejeme Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků!
Přejeme Vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků! Na konci tohoto roku bychom Vám chtěli srdečně poděkovat za Vaši přízeň a za Váš zájem o náš newsletter a doufáme, že i v roce 2018 Vás budeme moci informovat o nových Klikách pro Vás. Do té doby přejeme Vám a Vašim rodinám šťastné a pohodové prožití vánočních svátků a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů do nového roku! A jistě se setkáme v březnu na veletrhu Fensterbau Frontale v Norimberku. Nejlépe bude, když si s námi domluvíte termín co nejdříve!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů