Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes Vám představíme naši novinku, kterou jsme poprvé prezentovali na konci března v Norimberku na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE: SecuForte, zcela nový standard okenních klik s odolností proti vloupání. Kromě toho se také dozvíte více o variabilním čtyřhranu VarioFit® a o světovém dni hygieny rukou, který může sloužit jako vhodná příležitost, upozornit na antimikrobiálně působící povrchovou úpravu našich dveřních a okenních klik SecuSan®. Hodně zábavy při čtení!
 
  • FENSTERBAU FRONTALE 2018
  • SecuForte – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
  • Dobře padne! Okenní klika se čtyřhranem VarioFit®
  • 5.5. je mezinárodním dnem hygieny rukou
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1FENSTERBAU FRONTALE 2018
FENSTERBAU FRONTALE 2018Veletrh FENSTERBAU FRONTALE je stále větší a světově proslulejší: 1329 vystavovatelů z celkem 42 zemí prezentovali návštěvníkům v březnu 2018 novinky týkající se oken, dveří a fasád. Pořadatelé napočítali více jak 110.000 mezinárodních návštěvníků veletrhu – také my jsme se zde osobně setkali s mnoha našimi zákazníky a mohli jsme jim tak představit naše nová technická řešení, nové modely a další novinky. S novou technikou okenních klik SecuForte jsme v tomto roce kromě jiného ukázali zcela nový standard odolnosti proti vloupání – více k tomuto tématu se dozvíte níže!
 
      
2SecuForte – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
SecuForteS technikou SecuForte jsme na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE představili zcela nový standard odolnosti proti vloupání: u okenních klik s technikou SecuForte není klika v zavřeném a vyklopeném stavu propojena se čtyřhranem a klika je tak automaticky zablokována – jedná se o jedinečný bezpečnostní koncept, který účinně chrání před neoprávněným otevřením okna zvenku. Kliky s technologií SecuForte lze ovládat pouze zevnitř a pouze stisknutím kliky ve směru rozety – manipulace se zajištěnou klikou zvenčí je téměř nemožná. Zloděj, který chce klikou otočit zvenku, může eventuálně při použití velké síly kliku od rozety ukroutit, okno ale ani poté nepůjde otevřít. Okenní kliky se SecuForte tak účinně zabrání pokusům o vloupání proražením sklad a vrtáním rámů a rovněž posunutím kování zvenčí.
 
      
3Dobře padne! Okenní klika se čtyřhranem VarioFit®
VarioFit®V HOPPE vyvinutá a patentovaná technika VarioFit® pro okenní kliky umožňuje flexibilní využití klik na oknech s různými profily. Integrovaná tlačná pružina v krčku kliky se postará o bezstupňové přizpůsobení délky čtyřhranu na různé hloubky okenních profilů – takto lze překlenout až 10 mm. Okenní klika s variabilním čtyřhranem VarioFit® může tedy nahradit celou řadu okenních klik s různými pevnými délkami čtyřhranů a tím znatelně zredukovat náklady na skladování a manipulaci. VarioFit® lze obdržet v mnohých modelech okenních klik s technikou Secustik®, která představuje základní bezpečnost proti vloupání, stále častěji je VarioFit® uplatňován také u uzamykatelných variant modelů okenních klik. Samozřejmě jsou okenní kliky HOPPE se čtyřhranem VarioFit® přezkoušeny podle RAL a vztahuje se na ně 10-ti letá záruka mechanické funkčnosti.
 
      
45.5. je mezinárodním dnem hygieny rukou
SecuSan®Tento speciální den byl zvolen světovou zdravotnickou organizací (WHO) – datum 5.5. je symbolem pro 5 prstů na každé ruce a tento speciální den by nám měl připomenout, že pravidelné a řádné mytí rukou přispívá velkou měrou k zamezení šíření infekcí. Ve zdravotnictví toto platí dvojnásob, ale také v běžném životě může díky dostatečné hygieně rukou dojít k zamezení šíření nákazy. Tip: Využijte tento den pro propagaci našeho speciální povrchu SecuSan®! Přes dveřní kliku podáváte vlastně ruku tisícům neznámých lidí – a to s sebou samozřejmě přináší riziko nákazy, které není radno podceňovat. Povrch SecuSan® je okamžitě účinný proti choroboplodným zárodkům – jejichž růst na klice redukuje o více jak 99%. Riziko šíření nákazy přes společně užívané dveřní kliky tak lze značně snížit – na mytí rukou by se ale určitě zapomínat nemělo!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů