Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes Vám představíme novou generaci našich madel se senzorem pro otisk prstu: decentní, moderní a příjemné k uchopení! Kromě toho se právě včas - na počátku doby dovolených – dozvíte něco více o našich osvědčených řešeních ochrany proti vloupání. Náš newsletter uzavře přehled sortimentu pro posuvné dveře. Přejeme Vám hodně zábavy při čtení!
 
  • Nová generace madel se senzorem pro otisk prstu
  • Doba dovolených = doba vloupání. Správné kliky Vás ochrání!
  • SecuSelect® - bezpečně a individuálně
  • Atraktivní a mnohostranné: sortiment pro posuvné dveře
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Nová generace madel se senzorem pro otisk prstu
Fingerscanner E5095Naše tyčová madla se senzorem pro otisk prstu získala nový design: skenovací prvky jsou nenápadněji integrovány, a na místo doposud využívaných tyčových madel s hranatým průřezem přichází nový tvar: průřez madla je ve tvaru D a kombinuje tak stále více na trhu oblíbenější moderní hranaté tvary s příjemným pocitem při uchopení zaobloného madla. Vysoký komfort díky smysluplně ergonomicky umístěnému senzoru přímo v madle zůstává samozřejmě zachován: “Odemykání” a otevírání dveří lze provést pouze jediným plynulým pohybem ruky. Používané senzory pocházejí od předního dodavatele Idencom – jsou velmi snadno ovladatelné a spolehlivě fungují i v extrémních podmínkách. Také montáž je pro zpracovatele celkem bez problémů: Nemusí se nic frézovat, jen přivést kabel k motorickému zámku a namontovat jako obvykle pomocí osvědčených upevňovacích systémů HOPPE.
 
      
2Doba dovolených = doba vloupání. Správné kliky Vás ochrání!
New York 0810SVS/U10I přesto, že se počet vloupání v celé Evropě pohybuje na vysoké úrovni, můžete si i tak užít nastávající dobu dovolených bez starostí: se správným zabezpečením Vašeho domova. Toto potvrzuje i fakt, že ochota investovat do smysluplných zabezpečovacích prvků stoupá. Neboť díky dobře zajištěným vchodovým dveřím a oknům ztroskotá většina pokusů o vloupání. Bezpečnostní kování HOPPE představuje viditelné zabezpečení pro venkovní a bytové vchodové dveře. Chrání zámek a cylindrickou vložku proti mechanickým útokům a účinným způsobem zabraňuje násilnému odvrtání profilové cylindrické vložky. Také na oknech, která jsou nejčastějším místem vloupání do domů, mohou správné kliky výrazně přispět k ochraně. Např. okenní klika HOPPE s technikou Secu100® + Secustik® odolá pokusu o vloupání až o síle 100 Nm! Na naší webové stránce www.v-bezpeci-domova.com se dozvíte mnoho dalších informací!
 
      
3SecuSelect® – Silná ochrana oken
Stockholm 1140/US950SZloději, kteří se snaží nějakým způsobem dostat do domu skrz okno, se nezaleknou uzamčené okenní kliky a vynaloží veškerou svou snahu k překonání kliky násilím. Okenní klika HOPPE SecuSelect® nabízí v tomto případě speciální bezpečnostní funkci: Neboť zde není uzamykatelná cylindrická vložka součástí kliky, ale součástí rozety. Pokud se tedy zloději doopravdy podaří kliku ukroutit, zůstane rozeta na okenním profilu a okno tak zůstává i nadále bezpečně zamčené. Okenní kliky SecuSelect® jsou kromě toho vybavené také funkcemi Secu100® + Secustik®, přezkoušeny podle RAL100 a tím použitelné pro bezpečnostní třídy RC1 až RC6. Díky technice Quick-Fit se mohou využít dokonce i ty modely klik, které jsou jinak výlučně používány pro interiérové dveře. Další dva optické plusové body: červík odpadá a tvar kliky není rušen zamykací cylindrickou vložkou.
 
      
4Atraktivní a mnohostranné: sortiment pro posuvné dveře
M425Posuvné dveře mají mnoho výhod: umí přesvědčit díky svému vzhledu, šetří prostor a jsou vhodné pro bezbariérové bydlení. HOPPE nabízí celou řadu atraktivních kování různých tvarů pro posuvné dveře: Z produktové řady duraplus® jsou k dostání kování z mosazi, k dispozici jsou kromě klasických mosazných povrchových úprav, také v povrchové úpravě F42-R (povrch podobný nerezové oceli) – ideální spíše pro moderní bydlení. Sada se skládá ze dvou tvarově hezkých mušlí s plastovou podkonstrukcí. V případě potřeby mohou být tyto nahrazeny zapuštěným zámkem, včetně vhodného závěsného klíče. Produktová řada duranorm® nabízí sady pro posuvné dveře z hliníku: sady moderních kulatých a hranatých tvarů a rovných linií jsou k dostání v různých provedeních a přesvědčují díky svému atraktivnímu poměru cena/výkon. Více se dozvíte v prodejním podkladu „Sortiment pro interiérové dveře“.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů