Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes bychom Vám rádi představili naši okenní kliku s inovační technikou SecuForte® s automatickou blokovací funkcí – nový standard ochrany proti vloupání! Kromě toho Vám ukážeme naši sérii Austin s plochou rozetou: moderní, vhodnou při rekonstrukci a odolnou proti vloupání. Dále se dozvíte něco o soupravách pro zdvižně-posuvné dveře a náš newsletter zakončíme garniturou, kterou lze bleskurychle namontovat díky technice QuickFit-Plus. Přejeme Vám mnoho zábavy při čtení!
 
  • SecuForte® – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
  • Ploché rozety na okně: Série Austin
  • Komfortní manipulace s dveřmi na terasu – díky zdvižně-posuvným garniturám HOPPE!
  • QuickFit-Plus – Méně je více
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1SecuForte® – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
SecuForte 0737-UD9024Díky technologii SecuForte® nabízí společnost HOPPE zcela nový standard odolnosti proti vloupání: Okenní klika a čtyřhran jsou v zavřeném a vyklopeném stavu rozpojeny a klika je automaticky blokována – jedinečná bezpečnostní koncepce, která účinně chrání před nedovoleným otevřením okna z vnějšku. Kliky s technologií SecuForte® lze ovládat pouze stisknutím kliky ve směru rozety – manipulace se zajištěnou klikou zvenčí je téměř nemožná. Zloděj, který chce otočit klikou zvenčí, sice může v případě použití velké síly ukroutit kliku od rozety, i tak ale zůstane okno zavřené. Díky tomu působí technologie SecuForte® jak proti posunutí okenního kování z vnějšku, tak i proti dalším metodám vniknutí, jako je rozbití skla nebo vrtání rámů, kdy dochází k pokusům otočit okenní kliku z vnější strany.
 
      
2Ploché rozety na okně: Série Austin
0769-USV919Ploché rozety působí nejen na dveřích decentně a nevtíravě elegantně – ale oknu dodají moderní vzhled. Snížením výšky rozety vystupuje klika znatelněji do popředí a vzniká tím velice moderní celkový dojem. Se sérií Austin nabízí HOPPE nejen atraktivní design, čímž hranatý tvar okenní kliky na ploché rozetě bezpochyby je, ale dále nabízí také odolnost proti vloupání: k dispozici je jak jednoduchá varianta, která je vhodná při rekonstrukci se Secu100®, tak i provedení Secu100® + Secustik®, která i v neuzavřeném stavu nabízí základní bezpečnost a která je zafrézováním zapuštěna do okenního profilu. Ostatně: pro vytvoření jednotného celkového obrazu celého domu, mohou být okenní kliky Austin doplněny plochými rozetami souprav s technikou Quick-FitPlus a hranatými tvary klik série Toulon nebo Dallas!
 
      
3Komfortní manipulace s dveřmi na terasu – díky zdvižně-posuvným garniturám HOPPE!
HS-0643-419-420Vytvářejí světlem zaplavené místnosti, velkolepé výhledy a přeměňují – někdy dokonce i bez prahu – obytnou místnost ve venkovní prostor: Velkoplošné zdvižně-poduvné dveře jsou stále více oblíbené. Aby bylo výhod takovýchto dveří řádně využito, musí kování zajistit, že i přes jejich velikost a relativně vysokou hmotnost, s nimi půjde lehce manipulovat. Kování HOPPE na zdvižně-posuvných dveřích k tomu přispívá tím, že dveře jdou bez většího použití síly jistě a lehce zavírat a otevírat. Naše nové technické provedení zdvižně-posuvných garnitur nabízí nyní také ještě větší flexibilitu a stabilitu. Soupravy jsou k dostání v mosazi, nerezi a hliníku v bezpočtu klasických a moderních tvarech klik, což je ideální pro vybavení celého domu jedním tvarem kliky. Dobrá zpráva pro montéry: Montážní příslušenství je součástí balení.
 
      
4Quick-FitPlus – méně je více
E1140Z-849+SK+N+FI-849S-SK+NS+FISHOPPE-Quick-FitPlus představuje další vývoj inovačního spojení pomocí HOPPE Quick-Fit. Nejen dveřní kliky, ale také atraktivní hranaté a kulaté ploché rozety lze přitom montovat snadno, rychle a skoro bez nářadí. Na připravené dveře se upevní rozety pod kliku opatřené průchozími noky a pouze se spojí dveřní kliky – a je hotovo! Na výběr je ze dvanácti modelů – všechny Vás přesvědčí svými plochými klikovými a klíčovými rozetami, jakoži i atraktivními tvary klik. Samozřejmě také pro garnitury s technikou Quick-FitPlus poskytuje společnost HOPPE 10-ti-letou záruku mechanické funkčnosti.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů