Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes bychom Vás ještě jednou chtěli upozornit na naši inovativní techniku okenních klik SecuForte® s automatickou blokovací funkcí – nyní již také v sérii Toulon!
Kromě toho Vám představíme SecuSignal®, komfortní řešení okenní kliky s rádiovým vysílačem pro systémy Smart Home, které jsou zcela bez baterií. Tento newsletter uzavřeme bezpečnostními klikami na dveře a okna a pozveme Vás v lednu 2019 na BAU do Mnichova!
 
  • SecuForte® – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
  • SecuSignal® – Ideální pro systémy Smart Home
  • Bezpečnost na dveřích a oknech
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1SecuForte® – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
0737-UD9024Díky technologii SecuForte® nabízí společnost HOPPE zcela nový standard odolnosti proti vloupání: Okenní klika a čtyřhran jsou v zavřeném a vyklopeném stavu rozpojeny a klika je automaticky blokována – jedinečná bezpečnostní koncepce, která účinně chrání před nedovoleným otevřením okna z vnějšku. Kliky s technologií SecuForte® lze ovládat pouze stisknutím kliky ve směru rozety – manipulace se zajištěnou klikou zvenčí je téměř nemožná. Zloděj, který chce otočit klikou zvenčí, sice může v případě použití velké síly ukroutit kliku od rozety, i tak ale zůstane okno zavřené. Díky tomu působí technologie SecuForte® jak proti posunutí okenního kování z vnějšku, tak i proti dalším metodám vniknutí, jako je rozbití skla nebo vrtání rámů, kdy dochází k pokusům otočit okenní kliku z vnější strany.
Inovativní technika SecuForte® je nyní k dispozici ve dvou sériích: v oválném tvaru nová série Hamburg a série Toulon se svým markantním hranatým designem. Je dobré vědět, že sérii Toulon nenabízíme jen na okna a balkónové dveře, ale také na interiérové dveře!
 
     
2SecuSignal® – ideální pro systémy Smart Home
0737-FR-409Naše okenní kliky umí mnohem víc než jen otevírat a zavírat okna. Kliky SecuSignal® například vysílají rádiový signál, když jsou v pohybu. A sice díky energii, která vzniká sama z tohoto pohybu – zcela bez potřeby baterií a bez nároků na údržbu! V rámci systému Smart Home se může tento rádiový signál stát ústřední informací, mimo jiné tehdy, když má být efektivně řízeno topení: Když okenní klika vysílá, že je okno otevřené, může dojít automaticky ke ztlumení topení. Rádiový vysílač zcela zmizí pod krytem rozety, takže klika působí mnohem kompaktnějším designem. Okenní kliky s rádiovým vysílačem SecuSignal® jsou nyní k dostání v sériích Toulon, Atlanta a Amsterdam - okenní kliku série Touloun a Atlanta můžeme na přání vyhotovit také v uzamykatelné variantě se zabezpečovací technikou Secu100® + Secustik®.
 
     
3Obavy před vloupáním stoupají s příchodem brzkého stmívání
HOPPEObavy před vloupáním stoupají jako každý rok s příchodem brzkého stmívání. Vlastní preventivní opatření však mohou většině pokusů o vloupání zabránit. Dobré technické zabezpečení začíná již u dveří: bezpečnostní kování HOPPE představuje viditelnou jistotu pro venkovní a vchodové bytové dveře. Chrání zámek a cylindrickou vložku před bezprostředními mechanickými útoky a účinným způsobem brání násilnému odvrtání profilové cylindrické vložky. Také u správně zabezpečených oken, která patří k nejčastějšímu místu vloupání, mohou správné kliky přispět k většímu zabezpečení. Okenní klika HOPPE Secu100® + Secustik® například odolá pokusu o vloupání až do síly 100 Nm. S technikou Secu200® dochází dokonce k ochraně před ukroucením nebo odtržením zavřené okenní kliky i při použití síly do 200 Nm. A inovativní okenní kliky SecuForte®, které jsme Vám již představili výše, nabízejí spolehlivou ochranu proti proražení skla a vrtání rámů! Na naší stránce www.v-bezpeci-domova.com naleznete více podrobnějších a konkrétnějších doporučení, jak si Váš domov zabezpečit.
 
     
 Přejeme Vám krásné vánoční svátky a v lednu nás navštivte na BAU!
1140-42K+KV-42KS+KVSNa konci roku bychom Vám chtěli srdečně poděkovat za zájem o náš newsletter a těšíme se nato, že i v roce 2019 Vám budeme moci zasílat další zajímavé informace o HOPPE a výrobcích HOPPE. Vám a Vašim rodinám přejeme krásné a klidné vánoční svátky a hodně štěstí do nového roku. A v týdnu od 14. ledna nás přijďte navštívit na BAU do Mnichova! Najdete nás v hale B4, stánek 339 a již teď jste srdečně vítáni!
 
     
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů