Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
v tomto newsletteru se podíváme zpátky do Mnichova na BAU 2019. Od 14. do 19. ledna jsme návštěvníkům představili kromě výrobků účinných při ochraně proti vloupání, také řešení pro Smart Home a Smart Building. Zde se dozvíte více.
 
  • Bezdotykové komfortní otvírání
  • Bezpečnostní rádiově řízená okenní klika pro centrální zamykání
  • Nová generace madel se senzorem pro otisk prstu
  • Rozšíření série Hamburg
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru?
Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Bezdotykové komfortní otvírání
E5091GC-75NSB-ZAVrcholem naší prezentace na výstavě BAU v Mnichově bylo určitě naše nové bezdotykové komfortní otvírání pro madla: dveře se otevřou, aniž byste museli cokoliv odložit z ruky – funkce, která je již mnohým známa z otvírání kufru automobilu! Systém automaticky prostřednictvím zakódovaného signálu transpondéru rozpozná osobu, která má oprávnění ke vstupu a rozsvítí světelný bod směrem k zemi. Malým pohybem nohy přes tento světelný bod se pak odjistí motorický zámek domovních dveří a dveře je možné otevřít – bezdotykově, komfortně a bezpečně: Integrovaná bezpečnostní funkce v kování zabrání tomu, aby došlo k neúmyslnému otevření dveří zevnitř. Jak jednoduše to funguje, si mohli návštěvníci vyzkoušet přímo na našem stánku. Dalším plusovým bodem komfortního otvírání: Je možné si vybrat z různých barev světla, aby byl světelný bod dobře vidět na různých podkladech.
 
     
2Bezpečnostní rádiově řízená okenní klika pro centrální zamykání
E1430-FR-400ZVNa veletrhu BAU jsme představili ještě jednu novinku: bezpečnostní rádiově řízenou okenní kliku, která může být integrována do systémů pro centrální zamykání budov: Pokud se klikou pohne, vyšle klika rádiový signál do systému, který tím pádem ví, v jaké poloze se tato klika nachází. Klika, která se nachází v poloze zavřeno, je systémem automaticky uzamčena – není nutné jednotlivé zamykání všech okenních klik! Kdo chce otevřít okno, stlačí malé tlačítko na rozetě – pokud svítí zeleně, klika se odemkne a okno lze otevřít. Svíti-li červeně, je systém nastaven tak, že otevření není možné a klika zůstane uzamčená. Inovativní koncept spojuje ochranu a komfort – jak ve veřejných budovách, tak v soukromých domech.
 
     
3Nová generace madel se senzorem pro otisk prstu
E5095AC-75NSB-ZAKromě toho jste na našem stánku na BAU mohli vidět: tyčová madla s průřezem ve tvaru D a s integrovaným senzorem pro otisk prstu. Nový tvar tak kombinuje jak stále více na trhu oblíbenější moderní hranaté tvary s příjemným pocitem při uchopení zaobleného madla. Vysoký komfort díky smysluplně ergonomicky umístěnému senzoru přímo v madle zůstává samozřejmě zachován: “Odemykání” a otevírání dveří lze provést jediným plynulým pohybem ruky. Používané senzory pocházejí od předního dodavatele Idencom – jsou velmi snadno ovladatelné a spolehlivě fungují i v extrémních klimatických podmínkách. Také montáž je pro zpracovatele bez problémů: Nemusí se nic frézovat, jen přivést kabel k motorickému zámku a namontovat jako obvykle pomocí osvědčených upevňovacích systémů HOPPE.
 
     
4Rozšíření série Hamburg
1700-42K+KV+FI-42KS+KVS+FISV HOPPE jsme rozšířili atraktivní sérii z produktové řady duraplus®: Hamburg, jedna z nejnovějších sérií v nabídce HOPPE, byla dosud k dostání pouze ve spojení s inovativní technikou okenních klik SecuForte®. Nyní je tento atraktivní design se svým jemným vedením linky a harmonickou souhrou hranatých a zaoblených konstrukčních prvků možné použít i na dveřích – v osmi atraktivních barevných odstínech! Hamburg můžete mít buď jako rozetovou garnituru nebo také jako garnituru s dlouhým štítkem pro interiérové, profilové a vchodové dveře. Samozřejmě jsou nové modely vybaveny spojením Quick-Fit a díky tomu je možné je jednoduše, rychle a přesně namontovat.
 
     
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů