Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes se dozvíte o nových površích v tmavých a metalických barevných odstínech a o rozšíření produktové série. Kromě toho Vás budeme informovat o naší inovativní okenní technice proti vloupání SecuForte® a o nových provedeních našich balkónových a okenních dveřích, které nabízí více flexibility. Přejeme Vám mnoho zábavy při čtení!
 
  • Zvláštní akcent! Módní povrchy HOPPE
  • Téměř kompletní: produktová řada série Austin
  • SecuForte® – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
  • Soupravy pro balkónové a okenní dveře v novém provedení: více flexibility, více kombinací
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru? Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Zvláštní akcent! Módní povrchy HOPPE
M1642-845-F97-R
HOPPE nyní rozšiřuje barevnou paletu kvalitních klik o osm nových barev, z toho jsou čtyři metalické barevné odstíny. Antracit (F97) a černá (F96) – vždy v lesklém a satinovaném provedení – obzvlášť dobře vypadají na tmavých dveřních křídlech a okenních profilech. Barevné odstíny mosaz (F78) a měď F84) – rovněž k dostání v lesklém metalickém nebo satinovaném provedení – se obzvlášť dobře hodí k současnému trendu metalických povrchů u nábytku a bytových doplňků. Kvalitní vzhled nových povrchů zůstává dlouho zachován i při velmi intenzivním používání nebo v drsných klimatických podmínkách. Jsou vybaveny technologií Resista® s 10-tiletou zárukou na povrch a podléhají stálým zkouškám kvality.
 
     
2Téměř kompletní: produktová řada série Austin
1769-668P-669PS-SK-OB-F31-1-F69
Série Austin, která se se svým výrazně hranatým tvarem hodí obzvláště dobře k designu moderního bydlení, byla rozšířena o další varianty: Vedle již delší dobu dostupných okenních klik s plochou rozetou s technikou nebo bez techniky Secustik® nebo také v uzamykatelném provedení se Secu100®, jsou nyní k dostání také garnitury pro další elementy. Pro interiérové dveře je tato série nabízena hned ve dvou různých rozetových provedeních: s kompaktními rozetami, které jsou jen o několik milimetrů větší než krček kliky a nechává tak vyniknout hranatý tvar kliky, ale také se standardními rozetami. Modely pro domovní a bytové dveře a také i pro profilové dveře završují tak téměř kompletní produktovou řadu Austin. Sérii Austin si můžete vybrat v sedmi různých povrchových úpravách, mezi kterými najdete i módní černou matnou (F9714M) nebo novou barvu odstín nerezi (F31-1).
 
     
3SecuForte® – Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.
0700-UD9020-F1Díky technologii SecuForte® nabízí společnost HOPPE zcela nový standard odolnosti proti vloupání: Okenní klika a čtyřhran jsou v zavřeném a vyklopeném stavu rozpojeny a klika je automaticky blokována – jedinečná bezpečnostní koncepce, která účinně chrání před nedovoleným otevřením okna z vnějšku. Kliky s technologií SecuForte® lze ovládat pouze stisknutím kliky ve směru rozety – manipulace se zajištěnou klikou zvenčí je téměř nemožná. Zloděj, který chce otočit klikou zvenčí, sice může v případě použití velké síly ukroutit kliku od rozety, i tak ale zůstane okno zavřené. Díky tomu působí technologie SecuForte® jak proti posunutí okenního kování z vnějšku, tak i proti dalším metodám vniknutí, jako je rozbití skla nebo vrtání rámů, kdy dochází k pokusům otočit okenní kliku z vnější strany. Inovativní technika SecuForte® je nyní k dispozici ve dvou sériích: v oválném tvaru nová série Hamburg a série Toulon se svým markantním hranatým designem. Je dobré vědět, že sérii Hamburg nabízíme jako kompletní produktovou řadu. To znamená, že kromě okenních klik se SecuForte® (také v uzamykatelném provedení) jsou k dostání také garnitury pro vnitřní, balkónové a profilové dveře, ale také pro vchodové a bytové dveře.
 
     
4Soupravy pro balkónové a okenní dveře v novém provedení: více flexibility, více kombinací
0530-66N-U26-0530-66NS-49PNS-PZK balkónovým a okenním soupravám HOPPE je nyní nově přikládán volný čtyřhran a soupravy se flexibilně montují z poloviční soupravy pro vnitřní část a poloviční soupravy pro vnější část dveří, s pomocí čtyřhranu Vámi zvolené délky a příslušného upevňovacího materiálu. Výhoda: Soupravy mohou být ještě více přizpůsobeny potřebám zákazníků: Např. jsou možné různé barevné kombinace nebo materiály na vnitřní a vnější straně, stejně tak je možné i použití kliky s krátkým krčkem pro rolety na vnější straně. V současné době jsou s tímto systémem k dostání série New York, Liege, Hamburg, Luxembourg, Atlanta, Toulon a Tokyo.
 
     
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů