Nezobrazuje se Vám tento newsletter správně? »  Webové zobrazení
Newsletter
HOPPE
Dobrý den,
 
dnes Vám představíme hned dvě možnosti bezklíčového vstupu: eMadlo FingerScan s integrovaným senzorem pro otisk prstu a eMadlo HandsFree, u kterého se dveře odemknou pomocí pohybu nohou – podobně jako se otevře kufr u moderních aut! Kromě toho se také dozvíte něco o účinném zabezpečení oken a dveří a dále také o komfortní manipulaci zdvižně-posuvných dveří – a to díky garniturám HOPPE. Přejeme Vám mnoho zábavy při čtení!
 
  • Kompetence HOPPE pro Smart Home: eMadlo HandsFree
  • Jednoduše a bezpečně: eMadlo FingerScan
  • Období brzkého stmívání = období častého vloupání
  • Komfortní manipulace s dveřmi na terasu – díky zdvižně-posuvným garniturám HOPPE!
 
Máte otázky nebo připomínky k informacím v newsletteru? Kontaktujte nás prosím přímo na: info.cz@hoppe.com
 
 
S přátelským pozdravem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Obchodní a marketingový ředitel regionu východní Evropa - Sever
 
1Kompetence HOPPE pro Smart Home: eMadlo HandsFree
/E5091GC-75NSB-ZA-PZ-F69eMadlo HandsFree umožňuje, otevřít dveře bez toho, aniž byste museli něco odložit z ruky. Ten, kdo má oprávnění ke vstupu, je při přiblížení se ke dveřím automaticky rozpoznán prostřednictvím zakódovaného signálu transpondéru v podobě přívěsku na klíče. Světelný bod na zemi ukazuje, že blížící se osoba má oprávnění ke vstupu. Malým pohybem nohy přes tento bod se pak odjistí motorický zámek domovních dveří a dveře je možné otevřít - bezdotykově a komfortně. Integrovaná bezpečnostní funkce v kování zabrání tomu, aby došlo k neúmyslnému otevření dveří zevnitř. Aby byl světelný bod dobře vidět na různých podkladech, je možné si vybrat z různých barev světla. Ovládání zajištěného vstupu se nachází v poloviční soupravě na vnitřní straně venkovních dveří. Montáž je pro zpracovatele bezproblémová: dodatečné vyfrézování není nutné.
 
     
2Jednoduše a bezpečně: eMadlo FingerScan
E5095AC-75NSB-ZA-PZ-F69U eMadla FingerScan je senzor pro otisk prstu integrován přímo do tyčového madla s průřezem ve tvaru D. Tento tvar tak kombinuje stále více na trhu oblíbenější moderní hranaté tvary s příjemným pocitem při uchopení zaobleného madla. Vysoký komfort díky smysluplně ergonomicky umístěnému senzoru přímo v madle zůstává samozřejmě zachován: Otevírání dveří lze provést pouze jediným plynulým pohybem ruky. Používané senzory pocházejí od předního dodavatele Idencom – jsou velmi snadno ovladatelné a spolehlivě fungují i v extrémních podmínkách. Také montáž je pro zpracovatele celkem bez problémů: Nemusí se nic frézovat, jen přivést kabel k motorickému zámku a namontovat jako obvykle pomocí osvědčených upevňovacích systémů HOPPE.
 
     
3Období brzkého stmívání = období častého vloupání
0700S-UD9020-F1
Obavy před vloupáním stoupají jako každý rok s příchodem brzkého stmívání, což potvrzují aktuální údaje ministerstva vnitra, podle kterých dochází na území České republiky každých 25 minut k vloupání. Vlastní preventivní opatření však mohou většině pokusů o vloupání zabránit. Dobré technické zabezpečení začíná již u dveří: bezpečnostní kování HOPPE představuje viditelnou jistotu pro venkovní a vchodové bytové dveře. Chrání zámek a cylindrickou vložku před bezprostředními mechanickými útoky a účinným způsobem brání násilnému odvrtání profilové cylindrické vložky. Také na oknech, která patří k nejčastějšímu místu vloupání, mohou správné kliky přispět k většímu zabezpečení. Okenní klika HOPPE Secu100® + Secustik® například odolá pokusu o vloupání až do síly 100 Nm. S technikou Secu200® dochází dokonce k ochraně před ukroucením nebo odtržením zavřené okenní kliky i při použití síly do 200 Nm. A inovativní okenní kliky SecuForte® s automatickou blokací, které jsme Vám již představili dříve, nabízejí spolehlivou ochranu proti proražení skla a vrtání rámů! Na naší stránce www.v-bezpeci-domova.com naleznete více podrobnějších a konkrétnějších doporučení, jak si Váš domov zabezpečit.
 
     
4Komfortní manipulace s dveřmi na terasu – díky zdvižně-posuvným garniturám HOPPE!
HS-E0400Z-431N-422-UG-F32-1+69Vytvářejí světlem zalité místnosti, velkolepé výhledy přeměňují – někdy dokonce i bez prahu – obytnou místnost ve venkovní prostor: Velkoplošné zdvižně-posuvné dveře jsou stále více oblíbené. Aby bylo výhod takovýchto dveří řádně využito, musí kování zajistit, že i přes jejich velikost a relativně vysokou hmotnost, s nimi půjde lehce manipulovat. Kování HOPPE na zdvižně-posuvných dveřích k tomu přispívá tím, že dveře jdou bez většího použití síly jistě a lehce zavírat a otevírat. Naše nové technické provedení zdvižně-posuvných garnitur nabízí nyní také ještě větší flexibilitu a stabilitu. Soupravy jsou k dostání v mosazi, nerezi a hliníku v bezpočtu klasických a moderních tvarech klik, což je ideální pro vybavení celého domu jedním tvarem kliky. Dobrá zpráva pro montéry: Montážní příslušenství je součástí balení.
 
     
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11K produktovému katalogu
11Odhlásit zasílání Newsletteru
Abychom mohli zajistit, že Vám bude newsletter HOPPE zasílán správně, přidejte, prosím, e-mailing@hoppe-info.com do Vašeho E-mailového adresáře.
© HOPPE Holding AG. Impressum Ochrana údajů