Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
SecuSignal
Dzień dobry!
 
Serdecznie witamy w biuletynie informacyjnym HOPPE. W tym miejscu – regularnie co trzy miesiące – będą się pojawiać nowości dotyczące naszych produktów, bo przecież stale je rozwijamy. Dzięki naszemu biuletynowi będą Państwo zawsze otrzymywali najświeższe informacje dotyczące naszych innowacyjnych technologii i ekskluzywnego wzornictwa.
 
  • Dobra klamka. Produkowana w Europie.
  • Poczuj się bezpiecznie w domu – solidna ochrona przez całą dobę
  • SecuSignal® – coś więcej niż otwieranie i zamykanie
  • Relacja z targów FENSTERBAU FRONTALE 2016
 
Macie Państw pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Dobra klamka. Produkowana w Europie.
HOPPEHOPPE to działająca na całym świecie grupa przedsiębiorstw. Produkujemy systemy okuć z aluminium, stali szlachetnej, mosiądzu i tworzywa sztucznego – można je poznać po znaku handlowym HOPPE! Sześć naszych zakładów produkcyjnych znajduje się w Europie, a dokładnie w Niemczech, we Włoszech oraz w Czechach. Kolejny zakład jest zlokalizowany w Stanach Zjednoczonych. Wszystkie nasze europejskie zakłady są certyfikowane według standardów jakości (DIN EN 9001:2008) i ochrony środowiska (DIN EN ISO 14001:2009). Produkty marki HOPPE powstają przy zastosowaniu nowoczesnych technologii na blisko 119 000 metrach kwadratowych powierzchni produkcyjnej!
 
      
2Poczuj się bezpiecznie w domu – solidna ochrona przez całą dobę
SchildgarniturDzięki dobrym zabezpieczeniom technicznym udaje się zapobiec niemal połowie wszystkich prób włamania. Takim widocznym zabezpieczeniem jest okucie ochronne firmy HOPPE do drzwi zewnętrznych i drzwi wejściowych do mieszkania. Okucie chroni zamek i wkładkę bębenkową przed bezpośrednim działaniem siły mechanicznej i skutecznie utrudnia przekręcenie na siłę wkładki bębenkowej. Oczywiście okucia zabezpieczające firmy HOPPE spełniają szczegółowe wymogi normy EN1906 we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Ponadto zapewniają różnorodne możliwości ich zastosowania. Prostokątne lub okrągłe rozety ochronne można połączyć np. z pochwytem, gałką lub klamką z naszego szerokiego asortymentu i perfekcyjnie dopasować do kompletu klamki do drzwi wewnętrznych. Wyposażone są również standardowo w sprężynę cofającą.
 
      
3SecuSignal® – coś więcej niż otwieranie i zamykanie
SecuSignalNasze klamki okienne potrafią o wiele więcej niż tylko otwierać i zamykać. Klamki SecuSignal® wysyłają na przykład sygnał radiowy, gdy ktoś nimi poruszy. Wykorzystują do tego energię tego ruchu – ta funkcja nie wymaga więc baterii ani konserwacji. W systemie Smart Home ten system może stanowić główną informację, m.in. wtedy, gdy wymagane jest wydajne sterowanie ogrzewaniem. Praktyczne radiowe klamki okienne są ponadto teraz bardziej kompaktowe. Dzięki małej płytce radiowej udało się umieścić nadajnik radiowy całkowicie pod pełną osłoną rozety. Nowe, radiowe klamki okienne SecuSignal® są dostępne w modelach Toulon i Atlanta – a wkrótce również w zamykanych na kluczyk wariantach z funkcją Secu100® + Secustik®.
 
      
4Relacja z targów FENSTERBAU FRONTALE 2016
FENSTERBAU FRONTALEW połowie marca 2016 r. w Norymberdze odbyły się targi FENSTERBAU FRONTALE – wiodące wydarzenie w branży okien, drzwi i fasad. Jak zwykle skorzystaliśmy z okazji zaprezentowania odwiedzającym z całego świata najnowszych technologii i produktów firmy HOPPE. Skupiliśmy się przede wszystkim na prezentacji okuć HOPPE ze zintegrowanymi czytnikami linii papilarnych, nowej serii klamek okiennych Austin z atrakcyjnymi wizualnie płaskimi rozetami, radiowych klamek okiennych SecuSignal® jako komfortowych komponentów do zastosowań Smart Home. Ponadto przedstawiliśmy połączenie zatrzaskowe Sertos®, które jest jednocześnie łatwe w montażu i wyjątkowo odporne na obciążenia. Około 110 000 specjalistów odwiedziło targi w Norymberdze, aby poznać nowinki z branży, przy czym wielu z nich przybyło z zagranicy. Dla firmy HOPPE było to optymalne grono odbiorców, dzięki któremu udało się nam dotrzeć do możliwie największej liczby klientów. Bardzo się cieszyliśmy z możliwości spotkania się z Państwem w tak licznym gronie!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych