Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
W drugiej edycji naszego newslettera przeczytacie Państwo, jak komfortowo dają się otworzyć drzwi zewnętrzne za pomocą jednego palca, jak można tworzyć atrakcyjne kompozycje z kwadratowych lub płaskich rozet oraz jak obniżyć koszty magazynowania dzięki klamce okiennej z uniwersalnym trzpieniem o regulowanej długości. Przyjemnej lektury!
 
  • Prosto i bezpiecznie – Dobra klamka z czytnikiem lini papilarnych
  • Trend we wzornictwie kwadratowe rozety: trzy serie do wyboru!
  • Seria Austin: nowoczesny design - sprawdzona technologia
  • Zawsze pasujący trzpień ! Klamki okienne z VarioFit®
 
Macie Państw pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Łatwo i bezpiecznee - Dobra klamka z czytnikiem linii papilarnych
Schutzbeschlag FingerscannerZupełną nowością na rynku są okucia HOPPE do drzwi zewnętrznych z czytnikiem linii papilarnych: HOPPE wbudował do swoich prostąkątnych pochwytów oraz do gałek do drzwi zewnętrzych elementy wiodącego producenta systemów do czytania linii papilarnych Idencom. Jest to szczególnie dogodna forma kontroli dostępu bez użycia klucza, łącząca zamykanie i ryglowanie drzwi w jedną całość. Gałkę drzwiową z czytnikiem linii papilarnych jako okucie bezpieczne ma w ofercie tylko HOPPE! Wykorzystywane skanery są niezwykle proste w obsłudze i działają niezawodnie nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Dla producenta drzwi, instalacja odbywa się bezproblemowo: dodatkowe frezowanie w skrzydle drzwi nie jest konieczne, jedynie tylko jeden przewód jest poprowadzony do zamka mechanicznego. Sprawdzony system montażowy pochwytów HOPPE może wykorzystywany być do ich montażu jak do tej pory.
 
 » Znajdź więcej informacji.
 
      
2Trend - design kwadratowe rozety: trzy serie do wyboru!
Serie HoustonHOPPE oferuje lubiane i charakterystyczne wzory rozet kwadratowych w trzech seriach klamek Houston, Los Angeles i Dallas. Pierwsze dwa komplety dostępne sa tylko w wysokiej jakości mosiądzu, w serii Dallas, można wybierać pomiędzy mosiądzem, stalą nierdzewną i aluminium. Powściągliwe i prostolinijne wzornictwo w połączeniu z techniką HOPPE - Szybkozłącze plus zwyczajowo 10-letnia gwarancja na działanie. Szczególnie przekonującym jest fakt, że wszystkie modele mosiężne z tych serii mają gwarancję Resista® na zarysowanie powierzchni.
 
      
3Seria Austin: nowoczesny design - wypróbowana technika
Serie AustinRównież klamki okienne dostępne są z płaskimi rozetami: HOPPE proponuje serię Austin o bardzo udanym design, z rączką klamki o kwadratowym kształcie i z zaledwie 3 milimetry płaskimi rozetami. Cztery różne warianty i sprawdzone rozwiązania: z techniką Secustik® lub bez, wersjai zamykana na kluczyk Secu100®. Wersje bez Secustik® można szczególnie łatwo zamocować, a tym samym oferować unikalną zaletę klamki w oknach do renowacji. Modele Secustik® wyposażone są w system VarioFit®, innowacja HOPPE z uniwerslną długością trzpienia, o której można dowiedzieć się więcej poniżej.
 
 » Tutaj dowiesz się więcej o klamce okiennej z serii Austin na płaskiej rozecie.
 
      
4Zawsze pasujący trzpień ! Klamki okienne z VarioFit®
Serie New York VarioFitOpracowana i opatentowana przez HOPPE technikai VarioFit® do klamek okiennych pozwala na uniwersalne stosowanie klamek do profili okiennych o różnych przekrojach. Wbudowana sprężyna naciskowa u nasady klamki umożliwia płynną regulację długości trzpienia odpowiednio do grubości profili okiennych – zakres regulacji do 10mm. Dzięki temu klamka okienna z regulowaną długością trzpienia VarioFit® może zastąpić wiele klamek z trzpieniem stałym przez co odczuwalnie zmiejszyć koszty obsługi i magazynowania.
VarioFit® jest dostępny w różnych modelach klamek Secustik® które zapewniają podstawowe zabezpieczenie przed włamaniem. VarioFit® jest również coraz częściej stosowany w klamkach na kluczyk. Oczywiście klamki okienne z systemem VarioFit® badane są przez RAL i mają jak zawsze 10-letnią gwarancja na działanie.
 
 » Więcej informacji można znaleźć tutaj!
 
      
 Strona HOPPE już dostępna w języku polskim!
Nasza strona internetowa "www.hoppe.com" jest już dostępna w polskiej wersji językowej. Można znaleźć informacje sporo interesujących rzeczy o naszym przedsiębiorstwie, również szczegółowe informacje na temat naszych rozwiązań technicznych i norm. Ponadto, klienci mogą uzyskać dostęp do szerokiego katalogu produktów.
 
 » Zajrzyj do nas.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych