Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Klamki okienne i drzwiowe HOPPE mogą w wielu obszarach stanowić ochronę: zabezpieczają one przed włamaniem, przed nieszczęśliwymi wypadkami związanymi z oknem, a nawet przed zarazkami. Jednocześnie wyglądają bardzo atrakcyjnie! Przekonajcie się Państwo o tym – miłej lektury!
 
  • Nowoczesny wygląd na drzwiach zewnętrznych: płaskie rozety ochronne ze stali szlachetnej
  • SecuSelect® – solidna ochrona na oknie
  • SecuSan®: szujakcie informacji w internecie!
  • Dzieci są ciekawskie – Rozwiązania HOPPE chronią
 
Macie Państw pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Nowoczesny wygląd na drzwiach zewnętrznych: płaskie rozety ochronne ze stali szlachetnej
flache Schutzrosetten von HOPPEHOPPE oferuje atrakcyjną nowość do drzwi zewnętrznych: płaskie rozety ochronne ze stali szlachetnej - linia produktowa duraplus®. Unikalność tych rozet polega na tym, że są one bardzo precyzyjnie osadzane na drzwiach - niemalże w jednej płaszczyźnie z ich powierzchnią, dzięki czemu wraz z pochwytami HOPPE uzyskujemy nowoczesny efekt estetyczny. Jednocześnie zabezpieczenie przed włamaniem nie traci swoich właściowości: Wkładkę chroni jej osłona, a przed rozwierceniem, obrotowa tarcza osadzone w jednej płaszczyźnie z powierzchnią drzwi, optymalnie zabezpieczając przed próbami manipulacji. Dodatkowo w asortymencie są wersje stalowych płytek przebadane w klasach antywłamaniowych ES1 lub SK2. Produkowane w Europie płaskie rozety ochronne ze stali szlachetnej mają zwyczajowo 10-letnią gwarancję na działanie mechaniczne.
 
      
2SecuSelect® – solidna ochrona na oknie
SecuSelectW dalszym ciągu najczęściej włamywacze dostają się do domu przez okno. I nie odstrasza ich nawet klamka zamykana na kluczyk, wręcz przeciwnie, dokładają wszelkich starań aby siłowo sforsować zamek. Klamka okienna HOPPE SecuSelect® oferuje w tym przypadku specjalną funkcję zabezbieczenia, ponieważ wkładka zamka nie jest wbudowana w rączkę klamki ale w jej rozetę. Jeśli włamywaczowi uda się faktycznie złamać rączkę klamki, to jej rozeta będzie w dalszym ciągu przymocowana do profila, ryglując bezpiecznie całość okna. Klamki okienne SecuSelect® są wyposażone w technikę Secu100® + Secustik®, badane wg normy RAL100, dzięki czemu można je stosować w oknach klasy bezpieczeństwa od RC1 do RC6. Dzięki technice HOPPE – Szybkozłącze, można stosować w SecuSelect® takie modele, które do tej pory występowały tylko w klamkach do drzwi wewnętrznych. Dwie dodatkowe zalety: brak śruby imbusowej i kształt rączki klamki nie jest zmieniony przez wbudowaną w nią wkładkę.
 
 » Tutaj można znaleźć dalsze informacje.
 
      
3SecuSan® – Der neue Hygiene-Standard
SecuSanCzy zdajesz sobie sprawę z tego, że, dotykając klamki, wymieniasz uścisk dłoni z tysiącem nieznanych ci osób? SecuSan® to specjalna powierzchnia, która natychmiast powstrzymuje rozwój mikroorganizmów na klamkach do drzwi i okien. SecuSan® chroni szczególnie w dużych skupiskach ludzi np. przedszkolach, szkołach, szpitalach i w ośrodkach opiekuńczych. Niezależne badanie laboratoryjne i praktyczne testy potwierdziły, że SecuSan® jest bardzo skuteczny. Ponadto jest powierzchnią nie wymagającą serwisowania i nieścierającą się, co jest szczególnie przydatne w budynkach użyteczności publicznej. Więcej na temat SecuSan® znajdziesz na naszej stronie internetowej http://secusan.com/pl/. Tam zamieściliśmy obszerne informacje dotyczące naszych klamek o działaniu antybakteryjnym. Zapraszamy.
 
      
4Dzieci są ciekawskie – Rozwiązania HOPPE chronią
KISIDzieci uczą się szybko. Jednak podczas ich pasji odkrywczej powinno się zwrócić uwagę na ich bezpieczeństwo, a w szczególności przy oknie. HOPPE jako lider na rynku oferuje od dawna produkt zabepieczający okno przed niepowołanym otwarciem przez dzieci. KISI2 (KISI = Keep Infants Safe Inside), który wyposażony jest prawie niewidoczne przyciskit. Dzięki konieczności użycia obydwu rąk do otwarcia blokady KISI spełnia ona aktualne wymagania schwedzkiej normy SS 3587 i była badana wg Nordtest-Methode NT CONS 018. Blokada KISI2 ma dyskretny kształ w porównaniu z typowymi blokadami okiennymi przed dziećm oferowanymi na rynku.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych