Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Klamki okienne HOPPE mogą o wiele więcej niż Państwo myślicie: zapewniają kontrolę i komfort na oknach, wysyłają sygnał radiowy w momencie ich uruchomienia i chronią przed włamaniem.
 
  • Zwiększona kontrola: klamka okienna TBT
  • Bardziej bezpieczne okno
  • SecuSignal® – tylko otwieranie i zamykanie okna należy do przeszłości
  • Życzymy zdrowych i wesołych Świąt, a po przerwie Świąteczno - Noworcznej zapraszamy na targi BAU 2017 do Monachium!
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Zwiększona kontrola: klamki okienne TBT
SecuTBTJest dużo możliwości w wyposażeniu okien w zabezpieczenia, zarówno przed uniemożliwieniem niepowołanego ich otwarcia jak i utrudnienieniu ataku od zewnątrz . Szczególnym rozwiązaniem jest TBT-Technik (TBT = Tilt before Turn): na początku okno jest uchylane, a dopiero potem otwierane. Dodatkowo klamka okienna w pozycji uchylonej okna zamykana jest kluczykiem. Dalszy obrót klamki do pozycji otwartego okna możliwy jest dopiero po jej odkluczeniu. Klamki – TBT powinny uniemożliwiać niekontrolowane otwarcie okna od wewnątrz – typowymi miejscami ich wykorzystania są budynki użyteczności publicznej.
HOPPE proponuje różne wersje klamek do okien TBT, wersję standartową TBT1 oraz rozwiązanie SecuTBT® z dodatkowymi funkcjami jak automatyczne ryglowanie klamki oraz konieczność jej obsługi przy pomocy obydwu rąk.
 
      
2Bardziej bezpieczne okno
SecuSelectLiczba i rodzaj włamań na terenie całej Europy pokazują, że szczególnie okna i drzwi balkonowe są często niedostatecznie zabezpieczone przed włamaniami. Klamki HOPPE wyposażone są w różne rozwiązania techniczne, utrudniające typowe metody włamań: np. klamka okienna Secu100®+ Secustik® wytrzymuje siłę ukręcającą i odrywającą w zakresie 100 Nm. Ponadto klamki okienne z opatentowaną techniką Secustik® chronią nie zakluczone okno przed kolejną metodą włamywaczy, polegającą na przesunięciu okucia obwiednioweego okna od jego strony zewnętrznej, przez co klamka okienna ustawiana jest w pozycji otwartego okna. Także klamki okienne z nową funkcją specjalną SecuSelect® są dostępne w bezpiecznej konfiuguracji dzięki pozycjonowaniu wkładki w rozecie klamki. Jeśli nawet włamywaczowi uda się ukręcić rączkę klamki okiennej, to okno w dalszym ciągu pozostanie bezpiecznie zamknięte. Włamywacze będą mieć utrudnione zadanie, jeśli napotkają zamkniętą klamkę typu Secu200®. Przenoszą one siłę o wartości 200 Nm.
 
      
3SecuSignal® – tylko otwórz i zamknij okno należy do przeszłości
SecuSignalNasze klamki okienne potrafią o wiele więcej niż otwierać i zamykać okna. Na przykład klamki SecuSignal® wysyłają sygnał radiowy jeśli są one przez użytkownika ręcznie obracane, wykorzystując przy tym jego siłę fizyczną, która uruchamia klamkę, bez konieczności użycia baterii oraz jakiejkolwiek obsługi technicznej!
W systemie domu inteligentnego ten sygnał radiowy staje się nadrzędną informacją. Jeśli na przykład chcemy bardziej wydajnie sterować ogrzewaniem, wówczas klamka wysyła informację o tym, że okno jest otwarte i ogrzewanie może być automatycznie zredukowane. Mniejsza płytka obwodu drukowanego w klamce sprawia, że nadajnik w całości może być schowany pod pokrywą rozety klamki, przez co całość konstrukcji jest bardziej zwarta. Nowo opracowane kształty klamek z nadajnikiem SecuSignal® występują w seriach Toulon i Atlanta, a na życzenie także w wersjach zamykanych na kluczyk zabezpieczających przed włamaniem Secu100® + Secustik®.
 
      
4Życzymy udanej i radosnej przerwy Świąteczno – Noworocznej, a zaraz po niej miło nam będzie przywitać Państwo na targach BAU 2017 w Monachium!
HOPPENa koniec roku chcielibyśmy Państwu podziękować za zainteresowanie naszym newsletterem Będzie nam miło przekazywać nowe informacje na temat dobrej klamki także w 2017 roku.
Przy okazji chcielibyśmy złożyć Państwu oraz Waszym rodzinom najserdeczniejsze życzenia miłych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Oby ten Świąteczny czas był radosny. Prosimy pamiętać, że zaraz po Przerwie Świąteczno – Noworcznej odbędą się kolejne targi BAU, najważniejszee wydarzenie dla architekury, materiałów, systemów, które odbędą się w dniach 16-21 stycznia 2017 w Monachium. Tradycyjnie stoisko HOPPE będzie można odwiedzić w hali B4 nr 339. Serdecznie zapraszamy.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych