Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj chcemy przedsrawić Państwu między innymi naszą powłokę o działaniu antybakteryjnym SecuSan, która wyznacza nowe standardy higieniczne. Poza tym dowiecie się Państwo czegoś o jakości okuć markowych HOPPE – produkowanych w Europie!. Miłej lektury!
 
  • SecuSan® – nowy standard higieny
  • Dobra Klamka. Produkowana w Europie
  • Moduł montażowy do półzestawów – mniej części – łatwiejszy montaż
  • Zawsze pasuje! Trzpień z regulacją długości VarioFit®.
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1SecuSan® – Nowy standard higieny.
SecuSanNa naszej nowej stronie internetowej poświęconej SecuSan®, dowiecie się Państwo wiecej o tym ważnym temacie: SecuSan® jest specjalną powłoką klamek dzwiowych i okiennych niszczącą natychmiast zarazki, oraz zapobiegającą ich ponownemu namnażaniu się. Stworzyliśmy tym samym rozwiązanie, które chroni nas tam gdzie jest to najbardziej potrzebne np. w klinikach, domach opieki, szkołach, przedszkolach i w przemyśle. Dlatego też klamki z powłoką SecuSan® zanalazły zastosowanie w coraz większej ilości wrażliwych na higienę miejsc. Ostatnio na przyklad w renowowanej na całym świecie klinice okulistycznej w szwajcarskin Neuchatel, ale także w wielokrotnie nagradzanym domu opieki oraz w super nowoczesnym budynku przemysłowym w Niemczech. Interesujące przy tym jest: ta nowa technologia jest całkowicie bezobsługowa i nieścieralna, dlatego idealnie nadaje się do zastosowania w obiektach. To, że jest wysoko skuteczna potwierdziły testy w niezależnych laboratoriach oraz testy praktyczne.
 
      
2Dobra klamka. Wyprodukowana w Europie.
Hergestellt in EUHOPPE to działająca na całym świecie grupa przedsiębiorstw zatrudniająca ponad 2.600 pracowników. Produkujemy systemy okuć z aluminium, stali szlachetnej, mosiądzu i tworzywa. Rozpoznacie je Państwo łatwo po znaku towarowym HOPPE! Wszystkie nasze produkty posiadają 10-tetnią gwarancje na funkcje mechaniczne. 6 naszych fabryk znajduje się w Europie: dokładnie w Niemczech, we Włoszech i w Czechach. (jeden zakład produkuje w USA, przede wszystkim na potrzeby rynku płn-amerykańskiego.) Wszystkie nasze europejskie zakłady są certyfikowane wg standardów jakościowych (DIN EN 9001:2008) oraz standardów ochrony środowiska ( DIN EN ISO 14001:2009). Produkujemy dobrą klamkę HOPPE wg najnowowocześniejszej technologii – na prawie 119.000 m2 powierzchni produkcyjnej umiejscowionej na ponad 350.000m2 terenu.
 
      
3Moduł montażowy rozet do półzestawów: mniej części mniejszy nakład pracy
Rosetten-MontagemodulMontaż klamki połówkowej HOPPE do drzwi wejściowych stanie się prostszy i szybszy! Nowy moduł montażowy rozet klamki połówkowej, łączy konstrukcję wewnętrzną rozety, sprężynę powracającą i trzpień pełny HOPPE w jednolitą kompaktową całość. Mniej częsci składowych oznacza mniej czynności wykonywanychi przy montażu. Poprzez zintegrowany system sprężyny powracającej moduł jest uniwersalny zarówno do drzwi lewych jak i prawych. Dadatkowo sprężyna zamka wspomaga powrót klamki do pozycji 90o. Stalowe czopy stabilizujace zapobiegają przesunięciu sie rozety i gwarantują jej ciągłą skuteczną stabilność. Moduł montażowy do półzestawów może być stosowany zarówno w drzwiach drewnianych, aluminiowych czy z PCV.
Dodatkowo: Moduły montażowe do półzestawówHOPPE są dostępne tównież w modnych ostatnio kwadratowych kształtach, wpisując się w trend nowoczesnych prostoliniowych kształtów panujący w okuciach drzwiowych.
 
      
4Pasuje! Trzpień z regulacją dugości VarioFit®.
VarioFitOpracowana i opatentowana przez HOPPE technika VarioFit® dla klamek okiennych umożliwia elastyczne zastosowanie klamki do okien o róznej grubości profila. Zintegrowana sprężyna naciskowa umieszczona wewnątrz klamki umożliwia bezstopniowe dopasowanie się trzpienia do danej głągokości profila okiennego – w zakresie do 10mm długości. Jedna klamka okienna z trzpieniem o regulowanej długości VarioFit® może zastąpić większą ilość klamek ze stałymi trzpieniami o różnych długościach, a tym samym odczuwalnie ograniczyć koszta obsługi i magazynowania. VarioFit dostępny jest w wiekszości klamek z techniką-Secustik®. Technika ta oferuje bazowe bezpieczeństwo przeciwko włamaniu. VarioFit® jest stosowany również w wersjach klamek blokowanych kluczykiem. Oczywiście wszystkie klamki HOPPE z VarioFit® posiadają certyfikat RAL oraz udzialamy ma nią standardowej 10-letniej gwarancji na funkcje mechaniczne.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych