Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj dowiecie się Państo jak klamki okienne i drzwiowe HOPPE chronią przed włamaniem. – nie tylko w okresie wakacyjnym. Dodatkowo przedstawimy klamkę SecuSignal® nasze rozwiązanie do systemów inteligentnego domu oraz okucia z czytnikiem linii papilarnych umożliwiające szczególnie łatwy i pewny wstęp do pomieszczeń bez użycia klucza.
 
  • Okres wakacji = okres włamań. Odpowiednie klamki Cię ochronią.
  • SecuSignal® – wczoraj to było tylko otwieranie i zamykanie
  • Proste i pewne – Dobra Klamka z czytnikiem lini papilarnych
  • SzybkozłączePlus – mniej daje więcej.
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Okres wakacji = okres włamań. Odpowiednie klamki Cię ochronią!
SicherheitJak podają statystyki policyjne, liczba włamań w całej Europie jest alarmująco wysoka. Nadchodzący okres wakacyjny można przeżyć mimo wszystko bez zmartwień: używając odpowiednich rozwiązań antywłamaniowych. Ta świadomość jest coraz powszechniejsza – chęć zainwestowania w produkty antywłamaniowe rośnie. Ponieważ dobrze zabezpieczone drzwi i okna – udareniają większą liczbę prób włamań. Okucie ochronne HOPPE przedstawia widoczne zabezpieczenie drzwi domu i mieszkania. Chroni zamek i wkładkę przed mechanicznym atakiem oraz skutecznie utrudnia siłowe złamanie wkładki bębenkowej. Także w oknie, najczęstszym punkcie dostepu dla włamywaczy, mogą odpowiednie klamki zapewnić skuteczną ochronę. Klamka HOPPE z Secu100® + techniką Secustik® jako przykład, wytrzyma próbę wyrwania klamki z siłą do 100Nm.
 
Na naszej stronie www.dom-bezpieczny.com znajdziecie Państwo wyczerpujące informację na ten temat!
 
      
2SecuSignal® – wczoraj to było tylko otwieranie i zamykanie
SecuSignalNasze klamki mogą wiele więcej niż tylko otwierać i zamykać okno. Klamki SecuSignal® na przykład wysyłają sygnał radiowy, jeśli tylko się nimi poruszy. Wykorzystują do tego energię która powstaje w trakcie tego ruchu – działają bez użycia baterii całkowicie bezobsługowo. W systemach inteligentnego domu Smart Home sygnał ten staje się centralną informają jeżeli dla przykladu chcemy ekonomicznie i wydajnie sterować ogrzewaniem. Jeśli klamka prześle informacje, że okno jest otwarte system automatycznie przykręci ogrzewanie. Nadajnik znajduje się ukryty całkowicie pod pokrywą rozety tak, że klamka uzyskała przez to calkiem kompaktowy kształt. Klamki SecuSignal® dostępne są dla serii Toulon, Atlanta i Amsterdam. W seriach Toulon i Atlanta na życzenie także są dostępne w wersji zamykanej na klyczyk z techniką antywłamaniową Secu100®+Secustik®.
 
      
3Proste i pewne – Dobra Klamka z czytnikiem lini papilarnych
FingerscannerProsto i pewnie obsługuje się okucia HOPPE i z czytnikiem lini papilarnych. Używamy czytników czołowego dostawcy w tym zakresie firmy Identcom bezpośrednio i niezauważalnie w prostokątnych pochwytach i w gałce klamki. – szczególnie wygodnej formie bezkluczowej kontroli dostępu, gdzie otwarcie i zamknięcie drzwi scala sie w jedą czynność. Gałka klamki z czytnikiem lini papilarnych - jako okucie bezpieczne lub w kombinacji z rozetą – jest dostępne tylko w HOPPE. Użyte czytniki są szczególne proste w użyciu i działają bezproblemowo nawet podczas ekstremalnych warunków pogodowych. Także poziom bezpieczeństwa jest większy. Nie potrzebujemy kluczy, które można zgubić lub mogą zostać skradzione. Czytnik skanowania liniowego uniemożliwia pozostawienie obrazu palca na czytniku przez co niemożliwe jest stworzenie kopi palca. Dodatkową zaletą jest prosty montaż. Ne potrzeba dodatkowego frezowania w skrzydle drzwiowym, jest tylko jeden kabel do połączenia z zamkiem. Pochwyty dostarczny jak dotychczas z naszymi stadardowymi mocowaniami.
 
 » Więcej informacji znajdzeicie Państwo pod.
 
      
4SzybkozłączePlus – mniej daje więcej
SchnellstiftPlusHOPPE szybkozłączePlus jest kontynuacją uznanego połączenia HOPPE-Szybkozłącze. Nie tylko rączki klamki mogą zostac tutaj prosto i szybko połączone razem bez użycia śrub i prawie bez użycia narzędzi, lecz również okrągle lub kwadratowe plaskie rozety. Na przygotowane drzwi naklada się wyposażone w czopy stabilizujące rozety, zatrzaskuje rączki klamek i gotowe. Dostępne jest 12 modeli, wszystkie przekonują płaskimi rozetami i atrakcyjnymi formami rączek klamek. Oczywiście tutaj też obowiązuje standardowa w HOPPE 10-letnia gwarancja na funkcje mechaniczne.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych