Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj dowiecie się Państwo jak okno i drzwi zewnętrzne z różnymi rozwiązaniami technicznymi w klamce okiennej i z atrakcyjną w formie rozetą ochronną HOPPE, mogą stać się bardziej bezpieczne. Dodatkowo przedstawimy Państwu nasze rozwiązanie klamek do drzwi i okien zapewniające bezpieczeństwo higieniczne: działająca antybakteryjnie i przetestowana klinicznie powłoka SecuSan®. Dostępna również w wersji z łatwą w montażu i wysoce odporną klamkę z połączeniem nasadowym Sertos®, co sprawia, że jest ona jeszcze bardziej atrakcyjną. Miłej lektury!
 
  • Więcej bezpieczeństwa w oknie
  • Sertos®: szybko zamontowana - ekstemalnie odporna
  • Atrakcyjna i bezpieczna: płaska rozeta ochronna do drzwi zewnętrznych
  • SecuSan® – nowy standard higieny
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Więcej bezpieczeństwa w oknie
0530S-US952-100NMW temacie bezpieceństwa w oknie są dwa aspekty. Po oierwsze okno musi być chronione przed próbą włamania od zewnątrz, po drugie musi być uniemożliwić niepowołane otwarcie go od wewnątrz, chroniąc małe dzieci przed wypadnięciem oraz aby spełnić wymagania w budynkach użyteczności publicznej. HOPPE oferuje cały szereg certyfikowanych, odpowiadającym aktualnym normą rozwiązań : np klamkę Atlanta z Secu100® + Secustik® – jednego z dwóch zwycięzców w testach niezależnego renomowanego niemieckiego instytutu badań konsumenckich oraz blokowane kluczykiem klamki Secu-Duplex® z dodarkową blokadą mechaniczną lub utrudniającą otwarcie przez dzieci blokadą KISI2 z oburęczną obsługą. Dla okien TBT dostępne są klamki SecuTBT® rozwiązanie z automatyczną blokadą i oburęczną obsługą. Klamki Secu200® stawią opór przy próbie wyrwania ich z siłą 200Nm, a także technikę SecuSelect® oferującą obok bezpieczeństwa (bębenek jest w rozecie nie w rączce klamki) możliwość indywidualnego dopasowania klamki.
 
      
2Sertos® – szybko zamontowana ekstemalnie odporna
SertosKomplety klamek z Sertos®, połączeniem nasadowym rączki klamki z pozycjonowaniem kulkowym są ekstremalnie odporne. W badaniu instytutu PIVCERTPlus - z Verlbert w Niemczech, polączenie Sertos® osiągnęło 1.000.000 cylki badawczych bez wpływu na jej dzialanie.
Tym samym przekraczają klamki objektowe pięciokrotnie wymagania normy DIN EN 1906 dla kategorii użytkowania 4. Dodatkowo przekonują szczegolnie łatwym montażem i demontażem bez użycia specjalistycznych narzędzi – wystarczy zwykły śrubokręt. Jądrem tej techniki jest opracowane przez nas połączenie kulkowe w łączeniu nasadowym. Dokładne funkcjonowanie klamek Sertos® zobaczyćie Państwo na filmie – a funkcjonuje tak dobrze, że otrzymał do tej pory wiele nagród.
 
 » Tutaj możecie Państwo zobaczyć ten film.
 
      
3Atrakcyjne i bezpieczne: płaskie rozety ochronne i pochwyty z czytnikiem lini papilarnych
E5764AC-52NSB-ZATrend na płaskie rozety rozszerzył się również na drzwi zewnętrzne. Płaskie rozety w wykonaniu „standard” i „przeciwwyważeniowy ES1|” dają do dyspozycji atrakcyjne rozwiązanie, jako że rozety są prawie zlicowane z powierzchnią drzwi (rozeta wystaje tylko 2mm ). Wkładka będenkowa nie wystaje i tym samym nie może zostać złamana czy przekręcona. Płaskie rozety ochronne w wersji antywłamaniowej ES1 wyposażone są dodatkowo w stalową konstrukcję wewnętrzną. Optymalne połączenie stanowią nasze płaskie rozety bezpieczne z pochwytem z wbudowanym czytnikiem lini papilarnych. Oferują one szczególnie komfortowy sposób bezkluczowej kontroli dostępu: skaner został ergonomicznie wbudowany w pochwyt czy gałkę klamki umożliwiając tym otwarcie i zamnknięcie drzwi jednym płynnym rychen dłoni. Stosujemy skanery renomowanego dostawcy tego typu elementów Identcom – są one szczególnie łatwe w obsłudze i pracują niezawodnie nawet w ekstremalnych warunkach.
 
      
4SecuSan® – nowy standard higieny
SecuSanSecuSan® jest specjalna powłoką do okien i drzwi zatrzymujący natychmiast i twale rozwój wszelkiego rodzaju drobnoustrojów chorobotwórczych. Tym samym stworzyliśmy rozwiązanie dające aktywną ochronę tam gdzie jest ona niezbędna – w szpitalach, w domach opieki, czy w przemyśle. Antybakteryjna powierzchnia SecuSan® jest wysoko skuteczna – potwierdziły to badania w niezależnych laporatoriach i badania praktyczne. Skutecznośc powierzchni jest przebadana wg normy JIS (Japanese Industrial Standard) Z 2801:2000. Dodatkowo klamka nie wymaga konserwacji i spełnia wymagania normy DIN EN 1906, kategoria użytkowania 3 i 4 - jest idealna do zastosowania w budynkach użyteczności publicznej. Dodatkowa zaletą jest – Kształty rączek klamek U i L w seriach Amsterdam, Marseille, Paris i Stockholm sa ze wzgledów swojej ergonomi idealne w użyciu dla dzieci i seniorów – w przedszkolach, szkołach i domach seniora dają dodatkowy komfort.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych