Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj chciałbym zrócić Państwa uwagę na nasz nowy Katalog Produktów 2018 – po raz pierwszy dostępny w języku polskim.
Poza tym dowiecie się Państwo jak możecie z okuciami HOPPE spełnić wymagania antywłamaniowe – oraz przedstawimy Państwu aktualny trend we wzornictwie: klamkę w powłoce czarny mat.
Miłej lektury!
 
  • Nowy Katalog Produktów już dostępny
  • Dobra klamka w matowo-czarnej powłoce
  • Więcej bezpieczeństwa w drzwiach zewnętrznych – okucia antywłamaniowe HOPPE
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Nowy Katalog Produktów już dostępny
M1558-18K+KV-18KSJuż dostępny. Pierwszy Katalog Produktów HOPPE w języku polskim zawierający dopasowany do rynku wybór produktów, cennik katalogowy, oraz broszurę Wiedza techniczna HOPPE zawieracjącą cenne informacje o technikach HOPPE oraz stosowne informacje o obowiązujących normach. Asortyment zawiera klamki do drzwi wewnętrzych i zewnętrznych, klamki do drzwi profilowych, pochwyty drzwiowe, okucia ochronne, klamki okienne i do drzwi balkonowych, klamki PSK, HS jak i program uzupełniający.
 
Więcej informacji znajdzeicie Państwo pod.
 
      
2Dobra klamka w matowo-czarnej powłoce
1737-843K+KV-843KSAktualnie widzi się je wszędzie: czarne okucia i klamki okienne są teraz w modzie. Oczywiście także klamki HOPPE sa dostępne w powłoce czarny mat. Możecie zamowić Państwo szereg produktów w kolorze F9714M, między innymi nich nasze popularne serie Toulon i Dallas. Wsród nich są klamki do drzwi wewnętrznych – np. z minimalistyczną w swojej formie mini-rozetą albo jako elegancki komplet klamek na rozecie , klamki z techniką Secustik® oraz VarioFit®, czy jako wariant antywłamaniowy w remomowaną techniką antywłamaniową Secu100®. Do drzwi balkonowych jako klamki PSK czy HS dostępne są również w tej modnej powłoce.
 
      
3Więcej bezpieczeństwa w drzwiach zewnętrznych – okucia antywłamaniowe HOPPE
1810H-3332ZADobre zabezpieczenia techniczne udaremniają prawie połowę prób włamań. W drzwiach zewnętrznych okucie bezpieczne HOPPE przedstawia widoczne i pod pewnym względem również odstraszające zabezpiecznie: chroni zamek i wkładkę przed bezpośrednim atakiem mechanicznym i utrudnia skuteczne siłowe złamanie wkładki. Mocowania zakryte i ochrona wkładki bębenkowej przez osłonę wkładki są istotnymi elementami ochrony antywlamaniowej, tak samo jak płytka przeciwrozwierceniowa , dwuwarstwowa stalowa konstrukcja wewnętrzna klamki i mocowanie stalowymi nitami. Na okuciach ochronnych HOPPE można polegać. Są one przebadane zarówno przez odpowiednie organy wewnętrzne i zewnętrzne i certyfikowane wg obowiązujących norm dotyczących okuć antywłamaniowych. Na naszej stronie www.dom-bezpieczny.com znajdziecie Państwo wyczerpujące informację na ten temat!
 
      
4Życzymy Państwu wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Życzymy Państwu wesołych i spokojnych Świąt Bożego NarodzeniaPrzy końcu tego roku chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za zainteresowanie naszym newsleterem – cieszymy się równocześnie, że będziemy mogli w nadchodzącym Nowym Roku 2018 w dalszym ciągu przesyłać Państwu informacje o nowościach w Dobrej Klamce.
Życzymy Państwu i Państwa Bliskim wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku – zdrowia, szczęścia i samych sukcesów.
Może uda nam się zobaczyć w marcu na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze?
Wpiszcie Państwo sobie już teraz ten termin i wizytę na naszym stoisku w kalendarz!
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych