Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj przedstawiamy Państwu nową aranżację naszych pochwytów z czytnikiem linii papilarnych: dyskretne, nowoczesne i miłe w dotyku! Poza tym dowiecie się Państwo – punktualnie u progu sezonu wakacyjnego – czegoś o naszych uznanych rozwiązaniach antywłamaniowych. Przegląd naszych zestawów do dzwi przesuwnych zamknie ten newsletter.
Miłej lektury!
 
  • Nowe aranżacje: Pochwyty z czytnikiem linii papilarnych.
  • Okres wakacyjny = okres włamań. Odpowiednie klamki chronią!
  • SecuSelect® - bezpieczny i indywidualny
  • Atrakcyjne i uniwersalne: nasze zestawy do drzwi przesuwnych.
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Nowe aranżacje: Pochwyty z czytnikiem linii papilarnych.
E5095Nasze pochwyty proste z czytnikiem linii papilarnych otrzymały nowy design. Element skanujący został zintegrowany bardziej dyskretnie i zamiast dotychczas stosowanych pochwytów prostych o kwadratowym przekroju, pojawiła się zupełnie nowa forma: pochwyt ma przekrój w formie litery D w kombinacji z uznanymi na rynku nowoczesnymi prostokątnymi kształtami i przyjemnym w dotyku półokrągłym spodzie.
Szczególny komfort powstały poprzez umieszczenie skanera bezpośrednio w pochwycie zostaje oczywiście zachowany. Otwarcie i zamknięcie drzwi dokonuje się jednym płynnym ruchem dłoni. Użyte skanery pochodzą od renomowanego dostawcy firmy Idencom – są szczególnie proste w obsłudze i działają niezawodnie również w ekstremalnych warunkach pogodowych. Montaż pochwytów jest łatwy dla producenta: nie trzeba frezować, jedynie poprowadzić kabel do napędu zasuwnicy drzwiowej. Jak zawsze stosuje się znany system mocowania pochwytów HOPPE.
 
      
2Okres wakacyjny = okres włamań. Odpowiednie klamki chronią!
0810SVS/U10Nawet jak liczby włamań w Europie pozostają na wysokim poziomie, można spokojnie rozkoszować się nadchodzącym okresem wakacyjnym: stosując odpowiednie rozwiązania antywłamaniowe. To przekonanie wynika z coraz bardziej rosnącej gotowości do inwestowania w odpowiednie produkty antywłamaniowe. Dobrze zabezpieczone drzwi wejściowe i okna skazują na niepowodzenie większą liczbę prób włamań. Okucie ochronne HOPPE przedstawia widoczne zabezpiecznie dla drzwi zewnętrznych i drzwi wejściowych mieszkania. Chroni zamek i wkładkę bębenkową przed mechanicznym atakiem i znacząco utrudnia przekręcenie wkładki bębenkowej. Także w oknie, najczęstszym punkcie wejścia dla włamywacza, odpowiednie klamki mogą znacząco przyczynić się do ochrony. Dla przykładu klamka okienna z Secu100® + Secustik® wytrzymuje próbę włamania z użyciem siły do 100 Nm. Na naszej stronie www.dom-bezpieczny.com znajdziecie Państwo więcej obszernych informacji!
 
      
3SecuSelect® - bezpieczny i indywidualny
1140/US950S 100NMWłamywaczy próbujący poprzez okno dostać się do domu nie odstrasza nawet klamka zablokowana kluczykiem, wręcz przeciwnie, dokładają wszelkich starań aby siłowo przekręcić klamkę. Klamka okienna HOPPE SecuSelect® oferuje w tym przypadku specjalną funkcję zabezpieczenia, ponieważ wkładka zamka nie jest wbudowana w rączkę klamki ale w jej rozetę. Jeśli włamywaczowi uda się faktycznie złamać rączkę klamki, to jej rozeta będzie w dalszym ciągu przymocowana do profila, ryglując bezpiecznie całość okna. Klamki okienne SecuSelect® są wyposażone w technikę Secu100® + Secustik®, badane wg normy RAL100, dzięki czemu można je stosować w oknach klasy bezpieczeństwa od RC1 do RC6. Dzięki technice HOPPE – Szybkozłącze, można stosować w SecuSelect® takie modele, które do tej pory występowały tylko w klamkach do drzwi wewnętrznych. Poprawiona jest optyka - kształt rączki klamki nie jest zmieniony przez wbudowaną w nią wkładkę.
 
      
4Atrakcyjne i uniwersalne: nasze zestawy do drzwi przesuwnych
M425-OLDrzwi przesuwne mają swoje zalety. Przekonują swoją optyką, zajmują mniej miejsca i pasują do stylu mieszkanie bez barier. HOPPE ma w swojej ofercie serię atrakcyjnych i różnorodnych okuć do drzwi przesuwnych. Z linii produktowej duraplus® dostępne są okucia z mosiądzu, które oprócz klasycznej mosiężnej kolorystyki są dostępne również w kolorze podobnym do stali szlachetnej F42-R – idealne dla nowoczesnego wnętrzna. Zestaw składa się z dwóch muszli o atrakcyjnych formach i konstrukcji wewnętrznej z tworzywa sztucznego. W razie potrzeby zestaw może być uzupełniony o zamek wpuszczany wraz z pasującym kluczem i blachę zaczepową. Linia produktowa duranorm® oferuję zestawy do drzwi przesuwnych z aluminium: nowocześnie i prosto stylizowane zestawy o okrągłych i prostokątnych formach są dostępne w różnych wykonaniach i przekonują atrakcyjnym stosunkiem ceny do korzyści.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych