Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
dzisiaj przedstawiamy Państwu naszą innowacyjną technologię w klamce okiennej, technikę SecuForte® z automatyczną blokadą klamki – zupełnie nowy standard w zabezpieczeniu przeciwwłamaniowym. Poza tym chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą serie Austin, klamki okienne z płaskimi rozetami: nowoczesne, dostępne w różnych konfiguracjach i przeciwwłamaniowe. Informacjami o kompletach klamek do drzwi podnoszono-przesuwnych o dużych powierzchniach szklanych i naszych szczególnie szybko dających się zamontować klamkach z SzybkozłączePlus zamkniemy to wydanie newslettera.
Życzymy miłej lektury.
 
  • SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
  • Płaskie rozety w oknie: seria Austin
  • Komfortowa obsługa drzwi tarasowych –z kompletami klamek do drzwi podnoszono przesuwnych od HOPPE!
  • SzybkozłączePlus – mniej znaczy wiecej
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
0737-UD9024 SecuForteTechnologia SecuForte® firmy HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego: W stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone; klamka jest automatycznie blokowana – unikalna koncepcja ochrony, która skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz.
Klamki z SecuForte® mogą zostać uruchomione wyłącznie poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulacja przy zamkniętej klamce od zewnątrz jest prawie że niemożliwa. Włamywacz, który zechce przekręcić klamkę od zewnątrz, może przy użyciu dużej siły oderwać jej rączkę od rozety, okno pozostanie jednak zamknięte. Tym samym klamki z SecuForte® są skuteczne przeciw próbom włamań dokonywane przez przekłucie szyby, przewiercenie ramy jaki i przesunięcie okucia od zewnątrz.
 
      
2Płaskie rozety w oknie seria Austin
0769-USV919Płaskie rozety nie tylko w drzwiach wyglądają dyskretnie i elegancko – także w oknie wyznaczają nowe trendy. Poprzez redukcję wysokości rozety rączka klamki wysuwa się wyraziście na pierwszy plan i całość sprawia bardzo nowoczesne wrażenie. Z serią Austin posiada HOPPE w swoim programie klamki okienne z rączką o kwadratowym kształcie i płaską rozetą, dające nie tylko atrakcyjny i nowoczesny design ale też ochronę przeciwłamaniową: dostępne są w łatwej do wymiany wersji blokowanej kluczykiem Secu100®, jak i w wersji Secu100® + Secustik® która nawet jak klamka nie jest zablokowana oferuję bazowe bezpieczeństwo i jest wpuszczana w profil okienny poprzez wyfrezowany otwór. Aby uzyskać jednakowy efekt wizualny w całym pomieszczeniu mieszkalnym, klamki okienne Austin mogą zostać połączone z klamkami do drzwi wewnętrznych na płaskich rozetach HOPPE SzybkozłączePlus lub z klamkami o kwardatowych kształtach z serii Toulon lub Dallas.
 
      
3Komfortowa obsługa drzwi tarasowych – z kompletami klamek do drzwi podnoszono przesuwnych od HOPPE!
HS-0643-419-420Dają nam jasne pomieszczenia, piękne widoki i otwierają – nawet bezprogowo – nasze pomieszczenia mieszkalne na świat zewnętrzny: wielkopowierzchniowe drzwi podnoszono przesuwne zyskują na coraz większej popularności. Aby delektować się zaletami takich drzwi , okucie musi działać sprawnie oraz lekko pomimo ich wielkości i relatywnie dużej wagi. Okucie HOPPE na takich drzwiach przyczynia się do tego w swojej części, że dają się one otwierać i zamykać bez użycie dużej siły. Nasze nowe rozwiązania techniczne w klamkach do HS dają większe możliwości i większą stabilność. Komplety klamek są dostępne w materiałach mosiądz, stal szlachetna i aluminium, w róźnych wzorach i formach – idealne do wyposażenia calego pomieszczenia w jednakowe kształty klamek. Zaleta dla producenta: zestaw montażowy jest sprzedawany w komplecie z klamką.
 
      
4SzybkozłączePlus – mniej daje więcej
E1140Z-849+SK+N+FI-849S-SK+NS+FISHOPPE SzybkozłączePlus jest kontynuacją uznanego połączenia HOPPE Szybkozłącze. Nie tylko rączki klamki mogą zostać tutaj prosto i szybko połączone razem bez użycia śrub i prawie bez użycia narzędzi, lecz również okrągle lub kwadratowe płaskie rozety. Na przygotowane drzwi nakłada się wyposażone w czopy stabilizujące rozety, zatrzaskuje rączki klamek i gotowe. Dostępne jest 12 modeli, wszystkie przekonują płaskimi rozetami i atrakcyjnymi formami rączek klamek. Oczywiście tutaj też obowiązuje standardowa w HOPPE 10-letnia gwarancja na funkcje mechaniczne.
 
      
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych