Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Chcieliśmy zwrócić jeszcze raz Państwa uwagę na naszą innowacyjną technikę w klamce okiennej SecuForte® z automatyczną funkcją blokady – dostępnej teraz również w serii Toulon !
Poza tym przedstawiamy Państwu SecuSignal®, komfortowe rozwiązanie klamki okiennej z nadajnikiem radiowym do systemów Smart Home. Rozwiązanie to nie wymaga baterii aby działać.
Szeregiem rozwiązaniań przeciwwłamaniowych do drzwi i okien kończymy ten newsletter i zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na targach BAU w Monachium w styczniu 2019.
 
  • SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
  • SecuSignal® – idealny do systemów Smart Home
  • Bezpieczeństwo w drzwiach i oknach.
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
0737-UD9024Technologia SecuForte® firmy HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego: W stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone; klamka jest automatycznie blokowana – unikalna koncepcja ochrony, która skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz.
Klamki z SecuForte® mogą zostać uruchomione wyłącznie poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulacja przy zamkniętej klamce od zewnątrz jest prawie że niemożliwa. Włamywacz, który zechce przekręcić klamkę od zewnątrz, może przy użyciu dużej siły oderwać jej rączkę od rozety, okno pozostanie jednak zamknięte. Tym samym klamki z SecuForte® są skuteczne przeciw próbom włamań dokonywane przez przekłucie szyby, przewiercenie ramy jaki i przesunięcie okucia od zewnątrz.
Ta innowacyjna technologia SecuForte® jest dostępna w dwóch seriach: w kształtach owalnych w nowej serii Hamburg i w charakterystycznej prostokątnej formie w serii Toulon. Dobrze wiedzieć, że seria Toulon jest dostępna jako kompletna rodzina produktów zarówno do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych jak i do okien i drzwi balkonowych.
 
    
2SecuSignal® – wczoraj to było tylko otwieranie i zamykanie
0737-FR-409Nasze klamki mogą wiele więcej niż tylko otwierać i zamykać okno. Klamki SecuSignal® na przykład wysyłają sygnał radiowy, jeśli tylko się nimi poruszy. Wykorzystują do tego energię która powstaje w trakcie tego ruchu – działają bez użycia baterii całkowicie bezobsługowo. W systemach inteligentnego domu Smart Home sygnał ten staje się centralną informają jeżeli dla przykladu chcemy ekonomicznie i wydajnie sterować ogrzewaniem. Jeśli klamka prześle informacje, że okno jest otwarte system automatycznie przykręci ogrzewanie. Nadajnik znajduje się ukryty całkowicie pod pokrywą rozety tak, że klamka uzyskała przez to calkiem kompaktowy kształt. Klamki SecuSignal® dostępne są dla serii Toulon, Atlanta i Amsterdam. W seriach Toulon i Atlanta na życzenie także są dostępne w wersji zamykanej na kluczyk z techniką antywłamaniową Secu100®+Secustik®.
 
    
3Szybko robi się ciemno, wzrasta poczucie zagrożenia przed włamaniem.
HOPPESzybsze zapadnie mroku w porze zimowej sprawia, że czujemy większą obawę przed możliwością włamania do naszego domu. Wprawdzie w ostatnich latach wzrosła świadomość, że poprzez odpowiednio zabezpieczone drzwi wejsciowe i okna można uniknąć większości tego typu zdarzeń. Dobre techniczne zabezpieczenie zaczyna się już w drzwiach wejściowych: okucie bezpieczne od HOPPE przedstawia widoczne zabezpieczenie drzwi wejściowych domu i mieszkania. Chroni zamek i wkładkę przed bezpośrednim mechanicznym atakiem i utrudnia siłowe złamanie wkladki bębenkowej. Także w oknie, najczęstszym punkcie wejścia włamywaczy do wewnątrz, odpowiednie klamki mogą znacząco przyczynić się do ochrony. Dla przykładu klamka okienna HOPPE z Secu100 + techniką Secustik wytrzymuje próbę włamania z użyciem siły do 100Nm. Z techniką Secu200® zapobiega siłowemu przekręceniu i oderwaniu zablokowanej klamki nawet do 200Nm. A innowacyjne klamki z SecuForte®, które przedstawialiśmy na początku, oferują skuteczną ochronę przeciw przekłuciu szyby i przewierceniu ramy okienne! Na naszej stronie www.dom-bezpieczny.com przedstawiamy obszerne informacje i konkretne zalecenia dla poszczególnych sytuacji w domu i mieszkaniu.
 
    
 Życzymy Państwu Wesołych Świąt! Odwiedźcie nas w styczniu na targach BAU!
1140-42K+KV-42KS+KVSPrzy końcu roku chcieliśmy serdecznie podziękować za zainteresowanie naszym newsletterem. Cieszymy się, że będziemy mogli w przyszłym roku 2019 przesyłać Państwu interesujące informacje o HOPPE i o produktach HOPPE. Życzymy Państwu i Państwa bliskim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Odwiedzcie nas od 14. stycznia an targach BAU w Monachium. Zapraszamy na nasze stoisko w hali B4, stoisko 339.
 
    
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych