Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
W tym numerze naszego Newslettera spoglądamy wstecz na BAU 2019 w Monachium. Od 14 do 19 stycznia 2019 r. prezentowaliśmy odwiedzającym skuteczne produkty antywłamaniowe, rozwiązania dla Smart Home. Poniżej dowiesz się wiecej o:
 
  • Bezdotykowy komfortowy system otwierania
  • Przeciwwłamaniowe klamki z nadajnikiem radiowym do centralnego ryglowania
  • Nowe aranżacje: Pochwyty z czytnikiem linii papilarnych
  • Nowa rodzina produktów – rozszerzenie serii Hamburg!
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Bezdotykowy komfortowy system otwierania
E5091GC-75NSB-ZA-PZ-F69+LichtpunktGłównym punktem naszej ekpozycji targowej na BAU 2019 był bez wątpienia bezdotykowy komfortowy system otwierania w pochwytach drzwiowych. Otwieranie drzwi wejściowych domu bez użycia rąk – funkcja znana z otwierania bagażnika samochodowego! System rozpoznaje z pomocą transpondera osobę uprawnioną do wejścia i pojawia się punkt świetlny na ziemi. Poprzez pełny ruch nogą nad tym punktem odblokowany zostaje zamek z napędem elektromechanicznym i drzwi można otworzyć – bezdotykowo, komfortowo i także bezpiecznie. Zintegrowana funkcja bezpieczeństwa uniemożliwia omyłkową zgodę na otwarcie drzwi od strony wewnętrznej. Jakie to proste w obsłudze mogli się przekonać odwiedzający nasze stoisko na targach. Dodatkową zaletą komfortowego otwierania: można wybrać różne kolory punktu świetlnego, aby zapewnić dobrą jego widoczność na różnego rodzaju podłożach.
 
    
2Przeciwwłamaniowe klamki z nadajnikiem radiowym do centralnego ryglowania.
E1430-FR-400ZV-F69-Motiv1-SecuSignalJeszcze jedna nowość jaką prezentowaliśmy na niedawnych targach BAU: przeciwłamaniowa klamka z nadajnikiem radiowym, która może być włączona w systemy centralnego ryglowania budynku: poruszymy klamką, wysyła sygnał radiowy do systemu, który tym samym wie w jakim położeniu znajduje się klamka. W pozycji zamkniętej klamka jest stale i automatycznie zablokowana – pojedyńcze zamykanie każdej klamki z osobna jest niepotrzebne! Kto chce otworzyć okno, naciska na na przycisk na rozecie klamki - pali się na zielono klamka jest odryglowana i okno może być otwarte. Pali się na czerwono, system jest tak ustawiony, że otwarcie jest niemożliwe i klamka pozostaje zaryglowana. To innowacyjne rozwiązanie łączy ze sobą ochronę i komfort – zarówno w budynkach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych.
 
    
3Nowe aranżacje: Pochwyty z czytnikiem linii papilarnych.
E5095AC-75NSB-ZAPoza tym na naszym stoisku zobaczyć można było: pochwyty proste o przekroju w formie litery D wraz z zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych. Nowe formy to kombinacja popularnych i modnych prostokątnych form i przyjemnym w dotyku kształcie okrągłej klamki. Szczególny komfort powstały poprzez umieszczenie skanera bezpośrednio w pochwycie zostaje oczywiście zachowany. Otwarcie i zamknięcie drzwi dokonuje się jednym płynnym ruchem dłoni. Użyte skanery pochodzą od renomowanego dostawcy firmy Idencom – są szczególnie proste w obsłudze i działają niezawodnie również w ekstremalnych warunkach pogodowych. Montaż pochwytów jest łatwy dla producenta: nie trzeba frezować, jedynie poprowadzić kabel do napędu zasuwnicy drzwiowej. Jak zawsze stosuje się znany system mocowania pochwytów HOPPE.
 
    
4Nowa rodzina produktów – rozszerzenie serii Hamburg!
1700-42K+KV+FI-42KS+KVS+FISW HOPPE została rozszerzona atrakcyjna seria z linii produktowej duraplus®: Hamburg jedna z najmłodszych serii w naszym programie, dostępna do tej pory w połączeniu z innowacyjną techniką klamek okiennych SecuForte®. Teraz ta seria o atrakcyjnym wyglądzie, delikatnej linii oraz harmonijnym połączeniem prostokątnych i okrągłych elementów dostępna jest także w wersji do drzwi – w 8 atrakcyjnych kolorach. Dostępna jest ona jako komplety klamek na rozecie i na długim szyldzie do drzwi wewnętrznych, profilowych i zewnętrznych. Oczywiście nowe modele do drzwi wewnętrzych wyposażone są w Szybkozłącze i dają się przez to łatwo, szybko i precyzyjnie zamontować.
 
    
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych