Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj dowiecie się Państwo czegoś o naszych nowych powłokach w ciemnych i metalicznych odcieniach i o poszerzonych rodzinach produktów. Poza tym powiemy o naszej innowacyjnej technice przeciwwyważeniowej SecuForte®, oraz o nowych wykonaniach do drzwi balkonowych.
Miłej lektury.
 
  • Wyjątkowe akcenty! Modne powierzchnie od HOPPE
  • Prawie kompletne: rodzina produktów serii Austin
  • SecuForte®: - Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
  • Komplety klamek do drzwi balkonowych w nowych wykonaniach: więcej elastyczności, więcej możliwości aranżacji.
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów?
Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Wyjątkowe akcenty! Modne powierzchnie od HOPPE
M1642-845-F97-R
Od teraz osiem nowych kolorów poszerza paletę kolorów Dobrej Klamki. Antracyt (F97) i czerń (F96) – każda w wersji polerowanej na wysoki połysk i satynowanej – odznaczają się szczególnie na ciemnych skrzydłach drzwiowych i profilach okiennych. Kolory mosiądz (F78) i miedź (F84) tak samo dostępne jako polerowane na wysoki połysk lub satynowane są zgodne z obecnym trendem wykorzystywania powierzchni metalicznych w meblach i akcesoriach wyposażenia wnętrz. Nowe powierzchnie długo zachowują nienaganny wygląd nawet w przypadku intensywnego użytkowania lub trudnych warunkach klimatycznych. Posiadają powłokę ochronną Resista®, na którą udzielamy dziesięcioletniej gwarancji i podlegają stałym kontrolom jakości.
 
    
2Prawie kompletne: rodzina produktów serii Austin
1769-668P-669PS-SK-OB-F31-1-F69
Seria Austin dzięki swoim charakterystycznym, prostokątnym kształtom szczególnie dobrze komponuje się z wyrazistym wystrojem nowoczesnych mieszkań, została poszerzona o kilka wariantów: obok już dostępnych od dłuższego czasu klamek okiennych na nowoczesnych płaskich rozetach w wersjach z techniką i bez techniki Secustik®, w wersji blokowanej kluczykiem Secu100® , doszły klamki do innych rodzajów stolarki. Do drzwi wewnętrznych - występują w w dwóch wariantach rozet: z rozetą kompaktową - która zajmuje niewielką powierzchnię zaledwie kilku milimetrów wokół szyjki rączki klamki i tym samym szczególnie dobrze prezentują prostokątny kształt, oraz klamki z rozetą standardową. Modele klamek do drzwi zewnętrznych i drzwi wejściowych mieszkania oraz do drzwi profilowych zamykają tę serię i czynią ją prawie kompletną. Klamki z tej serii dostępne są w siedmiu kolorach, w tym w modnych ostatnio czarnym matowym (F9714M) i optyce stali nierdzewnej F31-1.
 
    
3SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
0700-UD9020-F1Technologia SecuForte® firmy HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego: W stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone; klamka jest automatycznie blokowana – unikalna koncepcja ochrony, która skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz. Klamki z SecuForte® mogą zostać uruchomione wyłącznie poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulacja przy zamkniętej klamce od zewnątrz jest prawie że niemożliwa. Włamywacz, który zechce przekręcić klamkę od zewnątrz, może przy użyciu dużej siły oderwać jej rączkę od rozety, okno pozostanie jednak zamknięte. Tym samym klamki z SecuForte® są skuteczne przeciw próbom włamań dokonywane przez przekłucie szyby, przewiercenie ramy jaki i przesunięcie okucia od zewnątrz. Ta innowacyjna technologia SecuForte® jest dostępna w dwóch seriach: w kształtach owalnych w nowej serii Hamburg i w charakterystycznej prostokątnej formie w serii Toulon. Dobrze wiedzieć, że seria Hamburg jest dostępna jako kompletna rodzina produktów. Obok klamek okiennych (wersja blokowanej kluczykiem) dostępne są komplety klamek do drzwi wewnętrznych, balkonowych, profilowych oraz drzwi zewnętrznych i wejściowych mieszkania.
 
    
4Komplety klamek do drzwi balkonowych w nowych wykonaniach: więcej elastyczności, wiecej możliwości aranżacji
0530-66N-U26-0530-66NS-49PNS-PZ-F9W klamkach balkonowych HOPPE trzpień dodawany jest osobno do rączek klamek przez to cały komplet składający się z klamki wewnętrznej, klamki zewnętrznej, odpowiedniej długości trzpienia oraz pasujących śrub montażowych staje się bardziej elastyczny do potrzeb klienta. Na przykład: możliwe są kombinacje kolorów lub materiałów od każdej strony lub zastosowanie klamki pod roletę od strony zewnętznej. Obecnie w tym systemie dostępne są klamki z serii Nowy Jork, Liege, Hamburg, Luxembourg.
 
    
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych