Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
W ostatnim tegorocznym biuletynie po raz kolejny piszemy o innowacyjnej technice zabezpieczeń przed włamaniem SecuForte®, przeciwdziałającej metodom włamania przez przekłucie szyby, przewiercenie ramy lub przesunięcie okucia z zewnątrz. Oprócz tego przedstawiamy zestawy do drzwi wewnętrznych z kompaktowymi rozetami – minimalistyczne i wyposażone w przemyślaną technikę montażową. Życzymy przyjemnego czytania!
 
  • SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
  • Atrakcyjny wygląd i precyzyjny montaż: Klamki HOPPE na rozecie Compact
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów? Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1SecuForte® – Prosto. Inaczej. Bezpieczniej.
0737-UD9024-F1Technologia SecuForte® firmy HOPPE oferuje zupełnie nowy standard zabezpieczenia antywłamaniowego: W stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone; klamka jest automatycznie blokowana – unikalna koncepcja ochrony, która skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz. Klamki z SecuForte® mogą zostać uruchomione wyłącznie poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulacja przy zamkniętej klamce od zewnątrz jest prawie że niemożliwa. Włamywacz, który zechce przekręcić klamkę od zewnątrz, może przy użyciu dużej siły oderwać jej rączkę od rozety, okno pozostanie jednak zamknięte. Tym samym klamki z SecuForte® są skuteczne przeciw próbom włamań dokonywane przez przekłucie szyby, przewiercenie ramy jaki i przesunięcie okucia od zewnątrz. Ta innowacyjna technologia SecuForte® jest dostępna w dwóch seriach: w kształtach owalnych w nowej serii Hamburg i w charakterystycznej prostokątnej formie w serii Toulon. Dobrze wiedzieć, że seria Hamburg jest dostępna jako kompletna rodzina produktów. Obok klamek okiennych (wersja blokowanej kluczykiem) dostępne są komplety klamek do drzwi wewnętrznych, balkonowych, profilowych oraz drzwi zewnętrznych i wejściowych mieszkania.
 
    
2Atrakcyjny wygląd i precyzyjny montaż: Klamki HOPPE na rozecie Compact
M1642-868P-869PS-SK-OB-F41-R
Nowe klamki HOPPE na rozecie Compact to atrakcyjne rozwiązanie do drzwi wewnętrznych. Rozety Compact HOPPE zajmują tylko kilka milimetrów przy szyjce klamki – w zależności od formy są prostokątne lub okrągłe i dzięki temu w zupełnie nowy sposób podkreślają wygląd klamki. Ulubione przez klientów firmy HOPPE serie, takie jak Dallas, Los Angeles lub Austin, są wyposażone w nowe, minimalistyczne, sprawiające dobre wrażenie rozety Compact. Przemyślana technologia montażu sprawia, że pracochłonne klejenie, często wymagane w innych systemach, jest zbędne. Jednocześnie skutecznie niwelowane są są nierówności w otworowaniu skrzydła drzwiowego np. różnice w średnicy otworu pod klamkę. Specjalna technologia oznacza też, że klamka i rozeta są z sobą mocno połączone, a rozeta obraca się przy naciśnięciu klamki. Ceniona technologia Szybkozłącza zapewnia także szybkość i precyzję montażu. Rozety Compact są oczywiście sprawdzone wg kategorii użytkowania klasy 3 normy EN 1906, a oprócz tego firma HOPPE udziela standardowej 10-letniej gwarancji na funkcje mechaniczne.
 
    
 Życzymy wesołych i spokojnych Świąt!
1700-42K+KV+FI-42KS+KVS+FIS-OB-F9Na koniec tego roku chcemy Państwu serdecznie podziękować za zainteresowanie naszym biuletynem. Cieszymy się, że w 2020 roku będziemy mogli nadal prezentować nowości ze świata klamek. Tymczasem życzymy Państwu i Państwa rodzinom wesołych i spokojnych Świąt, a także zdrowia, szczęścia i sukcesów w nadchodzącym roku! Być może spotkamy się w marcu na targach Fensterbau Frontale w Norymberdze? Najlepiej będzie, gdy zarezerwują sobie Państwo wizytę na naszym stoisku!
 
    
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych