Czy otrzymany newsletter wyświetla się poprawnie? »  Przejdź do strony
Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
dzisiaj głównym tematem powiiny być nadchodzące targi Fensterbau Frontale w Norymberdze – jednak od 28.02.2020 wiemy że zostały one przesunięte na bliżej nieokreślony termin w tym roku. Do tego czasu dowiecie się Państwo czegoś o SecuForte® i o nowych możliwościach w kombinacji z naszymi zestawami klamek do drzwi balkonowych, oraz o ePochwycie HandsFree, dzięki której możecie odblokować drzwi bez użycia rąk.
Życzę miłej lektury!
 
  • Cieszymy się na nowy termin targów FENSTEBAU Frontale 2020
  • Klamki okienne z SecuForte®: innowacyjna technika, atrakcyjne serie
  • Klamki balkonowe w nowych wersjach: więcej elastyczności w aranżacji
  • Odblokowanie drzwi wejściowych bez konieczności użycia rąk
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów? Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Cieszymy się na nowy termin targów FENSTEBAU Frontale 2020
Logo FensterbauFrontale
Z powodu rozprzestrzeniania się w dalszym ciągu koronowirusa (COVID-19) w Niemczech, w piątek 28.02.2020 została podjęta decyzja o przesunięciu targów FENSTERBAU FRONTALE 2020. Targi nie odbędą się w zapowiadanym terminie 18 do 21 marca, zostaną one nadrobione w bliżej nieokreślonym terminie w bieżącym roku. Jest nam niezmiernie żal z tego powodu rozumiemy jednak że względy bezpieczeństwa odwiedzających gości i wystawców w zakresie ochrony zdrowia są najważniejsze. Tym bardziej cieszymy się na ten nowy termin kiedy będziermy mogli jak zwykle w hali 4 na stoisku 115 przedstawić nasze nowości w szczególności nasze produkty mechatroniczne: eKlamki drzwiowe koncentrują się na bezkluczowej możliwości otwierania drzwi wejściowych, podczas gdy nasze eKlamki okienne mogą być stosowane jako elementy w SmartHome lub SmartBuilding zapewniające komfort, oszczędność energii czy bezpieczeństwo. Na Fensterbau Frontale pokażemy nasze eKlamki drzwiowe i eKlamki okienne w osobnej sekcji częsciowo razem z innymi elementami SmartHome. Następnym ważnym tematem będą okienne klamki antywłamaniowe z innowacyjną techniką SecuForte®. W międzyczasie zachęcamy do rzucenia okiem na nasz katalog-online – znajdziecie tam trochę nowości.
 
    
2Klamki okienne z SecuForte®: innowacyjna technika, atrakcyjne serie
Hamburg-FG-0700-F1-ITG-1700-F9
SecuForte® nowy standard ochrony antywłamaniowej od HOPPE jest dostępny w trzech atrakcyjnych modelach klamek. Obok serii Hamburg i Toulon także seria Austin została poszerzona o tę innowacyjną technikę. W klamkach okiennych z techniką SecuForte® w stanie zamkniętym i uchylonym klamka okienna oraz trzpień są odłączone; klamka jest automatycznie blokowana Klamki mogą zostać uruchomione wyłącznie poprzez naciśnięcie rączki klamki w kierunku rozety – manipulacja przy zamkniętej klamce od zewnątrz jest prawie że niemożliwa. Dobrze wiedzieć: Serie Hamburg i Toulon są dostępne jako kompletne rodziny produktów. Dodatkowo do klamek okiennych z SecuForte® (także w wersji blokowanej kluczykiem) mamy komplety klamek do drzwi wewnętrznych, drzwi balkonowych, profilowych oraz drzwi wejściowych domu i mieszkania. Seria Austin która w odrożnieniu do serii Toulon nie posiada muld na palce w swojej rączce obejmuje klamki okienne na płaskiej rozecie oraz klamki do drzwi wewnętrznych na rozecie standardowej, mini i rozecie kompaktowej.
 
 
    
3Klamki balkonowe w nowych wersjach: więcej elastyczności, więcej możliwośći w aranżacji.
0810-961N-U10-0810-962NS-962PNS-PZ-F9-Motiv1-nWW klamkach balkonowych HOPPE trzpień dodawany jest osobno do rączek klamek przez to cały komplet składający się z klamki wewnętrznej, klamki zewnętrznej, odpowiedniej długości trzpienia oraz pasujących śrub montażowych staje się bardziej elastyczny do potrzeb klienta. Na przykład: możliwe są kombinacje kolorów lub materiałów od każdej strony lub zastosowanie klamki pod roletę od strony zewnętznej. Obecnie w tym systemie dostępne są klamki z serii Atlanta, Brest, Nowy Jork, Liege, Hamburg, London, Luxembourg, Tokyo, Toulon. Te oraz wiele innych rozwiązań znajdziecie w naszej nowej broszurze „Rozwiązania do drzwi balkonowych” Zachęcamy do zapoznania się.
 
 
    
4Odblokowanie drzwi wejściowych bez konieczności użycia rąk
E5091GC-75NSB-ZA-PZ-F69ePochwyt HandsFree umożliwia odblokowanie i otwarcie drzwi wejściowych nawet przy zajętych rękach. Poprzez ruch nogą nad punktem świetlnym zostaje odblokowana zasuwnica elektromotoryczna w drzwiach wejściowych i można je otworzyć. Osoba uprawniona podczas zbliżania się do drzwi zostanie rozpoznana przez zakodowany sygnał transpodera schowanym w formie breloczka na klucze. ePochwyt HandFree oferuje tym samym jego użytkownikom duży komfort użytkowania przy wejściu do domu. Duże przedmioty, torby z zakupami czy nawet małe dzieci na rękach łatwo mogą zostać wniesione do budynku bez konieczności ich odstawiania. Komunikacja pomiędzy transponderem a jednostką sterującą jest kodowana w najwyższych standardach AES tym samym jest bardziej bezpieczna niż standardowy klucz. Dodatkową ochronę tej komunikacji stanowi odległość zasięgu transpodnera 1m.
 
    
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych