Newsletter
HOPPE
Dzień dobry!
 
Dzisiaj przedstawiamy Państwu nasze możliwości bezkluczowej kontroli dostępu: eOkucie drzwiowe FingerScan z zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych i eOkucie drzwiowe HandsFree, gdzie drzwi odblokujemy jednym płynnym ruchem nogi – podobnie jak bagażnik w nowoczesnych samochodach! Poza tym dowiecie się Państwo czegoś o skutecznej ochronie antywłamaniowej z oknach i drzwiach jak i o drzwiach podnoszono przesuwnych jak można nimi komfortowo poruszać za pomocą klamek HOPPE. Życzymy miłej lektury!
 
  • Kompetencja HOPPE dla smarthome – ePochwyt HandsFree
  • Prosto i bezpiecznie: ePochwyt FingerScan
  • Ciemna pora roku = okres włamań
  • Komfortowa obsługa drzwi tarasowych – z kompletami klamek do drzwi podnoszono przesuwnych od HOPPE!
 
Czy macie Państwo pytania lub uwagi dotyczące przedstawionych w naszym newsletterze tematów? Prosimy o bezpośredni kontakt na: info.cz@hoppe.com
 
Z poważaniem
 
HOPPE s.r.o., Chomutov
 
Marek Gebrt
Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Płn.- Wschodniej
1Kompetencja HOPPE dla smarthome – ePochwyt HandsFree
E5091GC-75NSB-ZA-PZ-F69ePochwyt HandsFree umożliwia odblokowanie i otwarcie drzwi wejściowych nawet przy zajętych rękach. Osoba uprawniona podczas zbliżania się do drzwi zostanie rozpoznana przez zakodowany sygnał transpodera schowanym w formie breloczka na klucze. Światło na podłodze wskazuje, że nadchodząca osoba ma uprawnienia do wejścia. Niewielki ruch nogą nad światłem powoduje odblokowanie zamka drzwi i można je otworzyć – bezdotykowo i wygodnie. Zintegrowana funkcja zabezpieczająca w okuciu zapobiega omyłkowemu otwarciu drzwi od wewnątrz. W celu zapewnienia dobrej widoczności światła na danym podłożu można wybrać różne kolory. Układ sterowania zabezpieczeniem dostępu znajduje się w półzestawie klamki po wewnętrznej stronie drzwi zewnętrznych. Montaż jest bardzo łatwy: nie wymaga dodatkowego frezowania.
 
    
2Prosto i bezpiecznie: ePochwyt FingerScan
E5095AC-75NSB-ZA-PZ-F69W ePochwycie czytnik lini papilarnych jest zintegrowany bezpośrednio w eleganckim pochwycie prostym o przekroju w formie litery D. Jest to połączenie modnych ostatnio prostokątnych kształtów z przyjemnym w dotyku półokrągłym spodem. Poprzez ergonomiczne umiejscowienie czytnika bezpośrednio w pochwycie otwieramy i zamykamy drzwi jednym płynnym ruchem ręki. Użyte skanery pochodzą od renomowanego dostawcy firmy Idencom – są szczególnie proste w obsłudze i działają niezawodnie również w ekstremalnych warunkach pogodowych. Montaż pochwytów jest łatwy dla producenta: nie trzeba frezować, jedynie poprowadzić kabel do napędu zasuwnicy drzwiowej. Jak zawsze stosuje się znany system mocowania pochwytów HOPPE.
 
    
3Ciemna pora roku = okres włamań
0700S-UD9020-F1
Szybsze zapadnie mroku w porze zimowej sprawia, że czujemy większą obawę przed możliwością włamania do naszego domu. Wprawdzie w ostatnich latach wzrosła świadomość, że poprzez odpowiednio zabezpieczone drzwi wejściowe i okna można uniknąć większości tego typu zdarzeń. Dobre techniczne zabezpieczenie zaczyna się już w drzwiach wejściowych: okucie bezpieczne od HOPPE przedstawia widoczne zabezpieczenie drzwi wejściowych domu i mieszkania. Chroni zamek i wkładkę przed bezpośrednim mechanicznym atakiem i utrudnia siłowe złamanie wkładki bębenkowej. Także w oknie, najczęstszym punkcie wejścia włamywaczy do wewnątrz, odpowiednie klamki mogą znacząco przyczynić się do ochrony. Dla przykładu klamka okienna HOPPE z Secu100® + techniką Secustik® wytrzymuje próbę włamania z użyciem siły do 100Nm. Z techniką Secu200® zapobiega siłowemu przekręceniu i oderwaniu zablokowanej klamki nawet do 200Nm. A innowacyjne klamki z SecuForte®, które przedstawialiśmy na początku, oferują skuteczną ochronę przeciw przekłuciu szyby i przewierceniu ramy okiennej! Na naszej stronie www.dom-bezpieczny.com przedstawiamy obszerne informacje i konkretne zalecenia dla poszczególnych sytuacji w domu i mieszkaniu.
 
    
4Komfortowa obsługa drzwi tarasowych – z kompletami klamek do drzwi podnoszono przesuwnych od HOPPE!
HS-E0400Z-431N-422-UG-F32-1+69Dają nam jasne pomieszczenia, piękne widoki i otwierają – nawet bezprogowo – nasze pomieszczenia mieszkalne na świat zewnętrzny: wielkopowierzchniowe drzwi podnoszono przesuwne zyskują na coraz większej popularności. Aby delektować się zaletami takich drzwi , okucie musi działać sprawnie oraz lekko pomimo ich wielkości i relatywnie dużej wagi. Okucie HOPPE na takich drzwiach przyczynia się do tego w swojej części, że dają się one otwierać i zamykać bez użycie dużej siły. Nasze nowe rozwiązania techniczne w klamkach do HS dają większe możliwości i większą stabilność. Komplety klamek są dostępne w materiałach mosiądz, stal szlachetna i aluminium w różnych wzorach i formach – idealne do wyposażenia całego pomieszczenia w jednakowe kształty klamek. Zaleta dla producenta: zestaw montażowy jest sprzedawany w komplecie z klamką.
 
    
HOPPE Holding AG
Via Friedrich Hoppe
CH-7537 Müstair
 
11www.hoppe.com
11info.cz@hoppe.com
 
11Katalog produktów
11Rezygnuję z otrzymywania newslettera
Aby mieć pewność, że nasz newsletter będzie zawsze docierał do Państwa prawidłowo, prosimy o dołączenie adresu e-mailing@hoppe-info.com do Państwa ksiązki adresowej.
© HOPPE Holding AG. Impressum ochrona danych osobowych